Miażdżące zwycięstwo Spirit w finale! Rosjanie wygrali turniej IEM Katowice 2024.

0
Finał IEM Katowice 2024

Drużyna Spirit mistrzem IEM Katowice! Rosjanie, prowadzeni przez Daniła „donka” Kryszkowieca, pokonali FaZe, najlepszą drużynę świata!

Rosjanie zgarnęli nagrodę pieniężną w wysokości 400 tysięcy dolarów, podnieśli jeden z najbardziej prestiżowych pucharów w esporcie oraz zapewnili sobie obecność na IEM Cologne. Rosjanie zwyciężają w Spodku i są mistrzami IEM Katowice 2024!

Spirit triumfuje na mapie rywala – Nuke

Spirit triumfuje na mapie rywala - Nuke

Wielki finał IEM Katowice rozpoczął się od mapy Nuke, którą wybrała drużyna FaZe. Spirit jednak nie dał się zastraszyć rywalowi i po sześciu rundach prowadził 5:1. Chociaż genialny donk na początku zdobył 16 eliminacji, to później nieco przygasł, co pozwoliło FaZe wrócić do gry, a po 12 rundach mieliśmy remis. Po zmianie stron znów na prowadzenie wyszedł 17-letni gwiazdor Spirit. Z wynikiem 32-14 poprowadził swój zespół do zwycięstwa 13-9.

Nieco lepszy Mirage w wykonaniu FaZe i tak padł łupem Spirit

Nieco lepszy Mirage w wykonaniu FaZe i tak padł łupem Spirit

Na Mirage sytuacja wyglądała już inaczej niż na Nuke. FaZe zdobyło serię rund, a potem Spirit. Po pierwszej połowie drużyna NEO prowadziła 7-5. Następnie drużyna antyterrorystów Spirit skutecznie blokowała dostęp do strefy detonacji i jako pierwsza zdobyła 12 rund. Pod koniec meczu FaZe próbowało odrabiać straty, ale zabrakło im jednej rundy do zwycięstwa. Rosjanie wygrali kolejną mapę wynikiem 13-11.

Całkowita dominacja Spirit na mapie Overpass

Całkowita dominacja Spirit na mapie Overpass

Ostatnią mapą był Overpass. Ponownie oglądaliśmy niesamowity show donka, który poprowadził swój zespół do wygrania pierwszych sześciu rund. FaZe było bezradne zarówno strzelecko, jak i taktycznie. Po pierwszej połowie wynik to 11:1 dla Spirit. FaZe próbowało odrabiać straty, ale ostatecznie musiało uznać wyższość Spirit, które wygrało Overpass 13:3, a całe spotkanie 3:0.

Niesamowite zwycięstwo Spirit w finale IEM Katowice 2024

Drużyna Spirit zaprezentowała się wspaniale podczas wielkiego finału tego prestiżowego turnieju. Szczególnie imponująca była gra Danila „donka” Kryszkowieca, który poprowadził swój zespół do zwycięstwa. Donk osiągnął fenomenalne wyniki, zdobywając łącznie 80 eliminacji przy zaledwie 42 zgonach! Jego niezwykła forma i determinacja wraz z pracą całej drużyny, przyczyniły się do triumfu Spirit, który zwyciężył w meczu finałowym z FaZe wynikiem 3:0.

0 0 Oceny
Oceń ten artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Read in English