Znamy polskich uczestników drugiej fazy otwartych eliminacji do V4 Future Sports Festival

0

W drugiej fazie otwartych eliminacji do V4 zostało 8 polskich drużyn: Actina PACT, AVEZ Esport, Izako Boars, KGG, Capri Sun oraz Me & the Boys.

 

Zaledwie chwilę temu ogłosiliśmy informację o tegorocznym węgierskim turnieju V4 a już zakończyła się pierwsza faza otwartych eliminacji. Wiele polskich drużyn skuszonych nagrodą jaką można zdobyć w zawodach postanowiło wziąć udział w kwalifikacjach. Cały proces przebiega niejawnie, nie możemy zatem oglądać streamów z rozgrywek. Jednak informacje o ich wynikach aktualizujemy dla Was na bieżąco.

 

W chwili obecnej dwie polskie drużyny wyróżniają się wynikami na tle aż 21 zainteresowanych drużyn. Mowa tutaj o Klanie Gadanych Głupot oraz Capri Sun. W eliminacjach swój udział również miały takie teamy jak OrgSeekers, adwokacik czy Together Esports. Wielu nazw uczestników nie wymieniamy, ponieważ nie są znani szerszej społeczności CS:GO, w dodatku nie zdołali się przedrzeć przez pierwszą fazę eliminacji.

 

Aktualna lista uczestników drugiej fazy wygląda następująco:

Actina PACT

AVEZ Esport

Capri Sun

Izako Boars

Klan Gadanych Głupot

Me & the Boys

 

Kolejny przesiew rusza już 24 sierpnia. Pamiętajmy jednak, że spośród powyższych formacji tylko jedna przechodzi dalej. Oprócz wywalczonego miejsca dwie polskie drużyny otrzymały bezpośrednie zaproszenie w tym Virtus.pro o czym możecie przeczytać tutaj.

0 0 Oceny
Oceń ten artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Read in English