ESPORTLIFE

Wyniki LOOT.BET Season 5: X-Kom AGO mistrzem!

0
wyniki loot.bet x-kom ago mistrzem

X-Kom AGO wygrywają turniej LOOT.BET Season 5, pokonując Winstrike. Wyniki zaskoczyły każdego.

Wyniki LOOT.BET są zaskoczeniem dla analityków. X-kom AGO w dobrej formie! Polacy ze świetnym rezultatem w turnieju LOOT.BET Season 5. Polska organizacja zdobywa mistrzostwo pokonując Winstrike 2:0!

Jastrzębie niezbyt szczęśliwie weszły w turniej piątego sezonu LOOT.BET’a. Polacy spadli do drabinki przegranych walcząc o utrzymanie w mistrzostwach. Ich wysiłek w dalszych rozgrywkach się jednak opłacił, dzięki ogromnej determinacji ekipy Damiana „Furlan’a” Kisłowskiego udało się wywalczyć półfinał pokonując w nim fińską formację Havu a następnie spotkać w samym finale z Winstrike.

Trzeba powiedzieć, że Polacy byli w gazie! Wczoraj zdominowali skandynawskich przeciwników – Nordavind, pokonując ich 2:0 (Inferno – 16:6 oraz Dust 2 – 16:8). Dziś w półfinale nie popuścili też ekipie Havu zwyciężając wynikiem 2:0 (Train 16:8 i Vertigo 16:3).

Wielki finał LOOT.BET Season 5 miał być emocjonującym wydarzeniem, tak się jednak nie stało. Jastrzębie już od samego początku gnietli przeciwnika pozwalając mu na zdobycie zaledwie 8 rund na mapie Train. Następna mapa (Nuke) dla kazachskiej organizacji wyglądała nieco lepiej, jednak to X-Kom AGO ostatecznie zgarnęło na swoje konto 16 rund.

Miło jest zobaczyć zwycięstwo Polaków w międzynarodowym turnieju, zwłaszcza widząc ostatnie problemy drużynowe na polskiej scenie CS:GO. Mowa tu choć by o rozpadzie najpopularniejszej polskiej ekipy – Virtus.pro czy problemy z jakimi boryka się obecnie Taz i spółka. 

X-Kom AGO pokazało walkę i świetną dyspozycję w ostatnich dniach. Każdy kto oglądał turniej na pewno zgodzi się z tym, że Jastrzębie w pełni zasłużyli na tytuł mistrzów piątego sezonu LOOT.BET i zgarnięcie nagrody w postaci 18 tysięcy dolarów.

Wielki finał LOOT.BET Season 5:

X-Kom AGO 2 : 0 Winstrike

Train 16 : 8

Nuke 16 : 12

0 0 Oceny
Oceń ten artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze