Wiemy już jak wygląda i kiedy nowy Cache będzie w CS:GO!

0
kiedy nowy cache będzie w cs go

Autor odświeżonej mapy ujawnił kiedy nowy Cache pojawi się w CS:GO. Zobacz jak wygląda nowy Cache.

 

Kiedy nowy Cache pojawi się w CS:GO? 

Każdy w ostatnim czasie zastanawiał się jak będzie wyglądał nowy Cache i kiedy zostanie wprowadzony do gry. Mapa została oficjalnie zaprezentowana 29 września na ESL ONE New York 2019 podczas showmatchu, o którym już pisaliśmy. Sam autor twierdzi, że mapa zostanie wprowadzona do CS:GO już 10 października. Dalsze poczynania związane z mapą oraz innymi projektami FMPONE możecie śledzić na jego Tweeterze. Poniżej wpis ESL:

 

 

 

Showmatch na nowym Cache

Zanim rozpoczął się wielki finał ESL ONE NY 2019, najpierw dwie specjalnie uformowane drużyny wzięły udział w meczu otwarcia nowej wersji mapy de_Cache. Przed rozpoczęciem showmatchu do studia zagościł sam FMPONE – autor mapy, który udzielił krótkiego wywiadu podczas rozmowy z redaktorem. Chwilę później zaprezentowano nowego Cache z widokiem z różnych perspektyw dokładnie ukazując dzieło w pełnej okazałości. Można było zauważyć poruszenie wśród publiczności, zwłaszcza po przejściu kamery na bombsite B. Na uwagę zasługują też ciekawe tricki, których można będzie używać w przyszłości podczas gry, te również zostały pokazane przez realizatorów.

W pokazowym meczu udział wzięły dwie drużyny, składające się ze znanych zawodników profesjonalnej sceny CS:GO. Podczas zaciętego spotkania nie wychwycono większych błędów na mapie. Obydwie formacje grały na stosunkowo równym poziomie. Ostatecznie obronną ręką wyszła drużyna TEAM SQUEAKY, wygrywając z TEAM TOXIC wynikiem 16:12. Podczas pojedynku byliśmy świadkami wielu emocjonujących momentów. Zaraz po meczu na nowym Cache, rozpoczął się wielki finał ESL ONE, gdzie ku zdziwieniu wszystkich, mistrzowski puchar podniosła drużyna Evil Geniuses (ex-NRG), pokonując Astralis w pojedynku BO5 wynikiem 3:1!.

 

Jak wygląda nowy Cache?

Poniżej przedstawiamy prezentację ukazującą mapę Cache po skończonych pracach. Najprawdopodobniej po dołączeniu jej do puli aktywnych map turniejowych projekt będzie sukcesywnie przechodził pewne modyfikacje związane z ewentualnymi błędami oraz balansem stron.

 

 

A jak Wam podoba się nowa wersja mapy Cache?

0 0 Oceny
Oceń ten artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Read in English