Wakacje Virtus Pro dobiegły końca! Trwa bootcamp przed V4

0
bootcamp virtus pro

Skończyły się wakacje dla Virtus Pro. Bootcamp przed turniejem V4 Future Sports Festival 2019 został rozpoczęty.

 

Włodarze najpopularniejszego składu sceny CS GO właśnie wrócili z urlopu, to koniec rajskich wakacji Virtus Pro. Od dziś chłopaki z VP zaczynają bootcamp a na nim ciężkie treningi przed wyczekiwanym węgierskim turniejem V4 Future Sports Festival 2019. Przypominamy, że w mistrzostwach weźmie udział jeszcze kilka innych polskich drużyn. Po długiej przerwie od meczów Virtusów wreszcie możemy spodziewać się ciekawych pojedynków oraz zaciętej rywalizacji. Dlaczego? Jak pewnie zauważyliście obecnie nie ma w Polsce drużyny, która wyróżniałaby się nadzwyczajną grą na polskiej scenie CSa. W bratobójczych pojedynkach możemy więc spodziewać się wszystkiego i każda organizacja ma szanse zostać zwycięzcą całego wydarzenia.

 

Wciąż nie jesteśmy w stanie podać wszystkich uczestników turnieju, ponieważ nadal trwają kwalifikacje. Jednak ekipa Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego miała przyjemność dostać bezpośrednie zaproszenie do mistrzostw z pominięciem etapu kwalifikacji. Pewne jest jednak to, że bootcamp Virtus pro będzie naznaczony ciężką pracą po tak długiej przerwie wakacyjnej Virtus Pro. Drużyna nie może zaprzepaścić ogromnej dużej szansy jaką dało im zaproszenie od organizatorów wydarzenia.

 

Lekko nie będzie. Inne drużyny walcząc o slota w V4 dużo grają i z pewnością jeszcze więcej trenują, bowiem nagroda za zwycięstwo jest nie byle jaka, aż 335,000 dolarów czeka w puli! Zwycięzca turnieju otrzyma 156,000 dolarów. Nic więc dziwnego, że wiele znanych i mniej znanych polskich (i nie tylko) teamów wzięło udział w otwartych kwalifikacjach. 

 

O bootcampie Virtus Pro wiemy z ich profilu na Facebooku. Czy chłopaki dzięki ciężkiej pracy mają szansę powrócić do TOP 20 rankingu HLTV? Oryginalny wpis organizacji możcie zobaczyć tutaj:

 

Dla wielu z nas wakacje kończą się już za 3 dni? Jednak dla naszej drużyny skończyły się nieco wcześniej?Właśnie w tym…

Opublikowany przez Virtus.pro Polska Czwartek, 29 sierpnia 2019

0 0 Oceny
Oceń ten artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Read in English