Virtus.pro zaproszone na V4 Future Sports Festival. Zagrają z najlepszymi drużynami sceny CS:GO!

0

Virtus.pro dostaje zaproszenie na prestiżowy turniej w Budapeszcie. Pula nagród wynosi aż 300tys euro.

 

Zastanawialiśmy się czy drużyna Janusza „Snax’a” Pogorzelskiego otrzyma zaproszenie na LANowy turniej V4. Dziś wszelkie wątpliwości zostały rozwiane, organizatorzy zaprosili najpopularniejszą polską ekipę. Turniej opiewa na pulę w wysokości 300 tys. euro, a powalczą  o nią znane topowe drużyny sceny Counter-Strike. Jak sobie poradzi ekipa Kubena? Lekko na pewno nie będzie.

 

Oprócz VP zaproszenie otrzymali również Ninjas in Pyjamas oraz mousesports. Ostatnia przepustka nie wiadomo jeszcze dla kogo jest zarezerowowana. Pozostałe trzy drużyny zostaną wyłonione poprzez kwalifikacje z czego jedne z nich będą należeć do polskich organizacji. Tak więc na turnieju zobaczymy dwa polskie składy jednak druga rodzima drużyna zostanie wyłoniona 1 września.

 

Czy Virtus.pro zdoła się zrewanżować na ubiegłorocznym mousesports, którym udało się zatrzymać Polaków w drodze po zwycięstwo? A może tym razem inna polska drużyna będzie potrafiła rozgromić rywali? Odpowiedzi na te pytania poznamy już między 20 a 22 września.

0 0 Oceny
Oceń ten artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Read in English