Virtus.pro przegrywa z famous5 w kwalifikacjach do DreamHacka.

0
virtus.pro na dramhack kwalifikacje

Nieznana drużyna famous5 pokonuje Virtus.pro w kwalifikacjach do DH w Malmo.

 

Wizja Virtus.pro na DreamHacku jest mocno niepewna. Jak się okazuje nie trzeba być rozpoznawalną marką, mającą na koncie wiele zwycięstw by móc pokonać Virtusów. Polacy po wakacyjnej przerwie w bardzo kiepskim stylu wchodzą na scenę CS:GO.

 

Pierwszym pojedynkiem Virtusów po niedawnym bootcampie okazał się mecz przeciwko rosyjskiej organizacji. Bynajmniej nie było to spotkanie przeciwko forZe, które zajmuje 20 miejsce w rankingu HLTV. Przeciwnik (przynajmniej w teorii) miał okazać się łatwym celem do zdobycia cennych punktów. Mowa tutaj o  famous5, drużynie która w rankingu HLTV figuruje na nie istnieje(!).

 

Przebieg meczu wyglądał następująco: Obie drużyny spotkały się na mapie de_ Train. Spotkanie było mocno wyrównane, po zmianie stron rosyjska organizacja zdołała wyjść na niewielkie prowadzenie zdobywając 8 rund. To całkiem niezły wynik zważając, że grali po stronie atakującej. O dziwo po stronie TT, Polacy zdołali dogonić przeciwnika doprowadzając do dogrywki.

 

Obydwie organizacje walczyły łeb w łeb, lecz ostatecznie to famous5 okazało się lepsze, pokonując ekipę Virtus.pro wynikiem 19:17

 

Obecnie udział drużyny Virtus.pro na DreamHacku jest niepewny, jak widać najpopularniejsza drużyna w Polsce ma problemy z pokonaniem na pozór łatwego przeciwnika. Mamy jednak nadzieję, że chłopaki po tej wpadce obudzą się i pokażą nam jeszcze prawdziwego CSa.

 

0 0 Oceny
Oceń ten artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Read in English