Virtus.pro awansuje do TOP 30 rankingu HLTV!

0

Doczekaliśmy momentu, w którym postępy rosyjskiej organizacji Virtus.pro wreszcie są zauważalne. Potwierdza to awans do topowej trzydziestki w prestiżowym rankingu HLTV.

 

Po wielu trudach wynikających z rozwiązania kultowego, złotego składu Virtus.pro wreszcie widać światełko w tunelu. Organizacja wielokrotnie w tym czasie zmieniała kadrę jednak do tej pory nie przyniosło to większych rezultatów. Wyniki zaczęły pojawiać się dopiero teraz, po skompletowaniu stabilnego teamu drużyna Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego zaczyna zdobywać wyniki. Gra zaczęła się kleić, na chwilę obecną wszystko wskazuje na to, że niedawno wcielony do drużyny Tomasz „phr” Wójcik był tym poszukiwanym piątym ogniwem.

 

Na chwilę obecną Virtusi są jedynym polskim składem w topowej trzydziestce HLTV. Za całą pewnością do wzrostu w rankingu przyczynił się udany występ Polaków w turnieju Good Game League w Poznaniu gdzie chłopaki dotarli do półfinału. Pozostaje nam więc życzyć szczęścia i trzymać kciuki za naszą drużynę w przyszłych rozgrywkach.

 

0 0 Oceny
Oceń ten artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Read in English