TOAO w Izako Boars! Były zawodnik AGO dołącza do dzików Izaka.

0
Toao w izako boars

Popularny „clutch-meister” TOAO dołącza do Izako Boars, stając się oficjalnie piątym zawodnikiem drużyny Izaka.

 

TOAO oficjalnie w barwach Izako Boars 

Przypomnijmy, że o Mateuszu TOAO Zawistowskim zrobiło się głośno dzięki grze w drużynie AGO Esports. Jego rola sprowadzała się do kwestii taktycznych. Choć TOAO nie należał do zawodników wyróżniających się skillem na tle drużyny to jego zadanie była niezwykle odpowiedzialne. Niejednokrotnie mieliśmy okazję oglądać jego niesamowite „clutche”, w których ze stoickim spokojem pokonywał kilku przeciwników wygrywając koniec rundy. 

 

Gdy pojawił się problemy w drużynie AGO, ucierpiał na tym również Mateusz. Wkrótce podstawowy skład jastrzębi się rozpadł, a w drużynie pozostało tylko trzech zawodników z podstawowego składu. Z formacją pożegnali się TOAO oraz Snatchie. Ten drugi przeszedł bezpośrednio do Virtus.pro gdzie gra po dziś dzień.

 

Po rozpadzie AGO Gaming, TOAO jak dotąd nie dołączył na stałe do żadnej organizacji. Występował w licznych, miksowych składach. „Miał swoje pięć minut” nawet w Virtus.pro. Jego wyniki nie były jednak zadowalające po w związku z tym w czerwcu tego roku jego miejsce zajął Arek Vegi Nawojski, który zasila skład VP do dziś.

 

TOAO dopiero w Izako Boars znalazł swoje miejsce i stał się pełnoprawnym, piątym zawodnikiem drużyny Piotra „Izaka” Skowyrskiego. Przypomnijmy, że formację IB niedawno opuścił Piotr “nawrot” Nawrocki co spowodowało pewne komplikacje w drużynie. Oprócz nawrota przez skład dzików przewinęło się wielu innych zawodników takich jak: Konrad “EXUS” Jeńczeń, Karol “tecek” Kapczyńskie, Mateusz “matty” Kołodziejczyk czy Maciej “Luz” Bugaj.

 

Czy TOAO w Izako Boars na dłużej zagrzeje swoje miejsce? Miejmy nadzieję, że jego potencjał zostanie wykorzystany i przełoży się to na wyniki całej formacji.

0 0 Oceny
Oceń ten artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Read in English