Redakcja

Redakcja

Witamy w pokoju redakcyjnym serwisu Esportlife.pl!

Redaktorzy EsportLife to zgrany zespół pasjonatów gier komputerowych, e-sportu i nie tylko. Dzięki ich doświadczeniu i entuzjazmowi, treści na łamach serwisu są zawsze najwyższej jakości.

EsportLife to nie tylko źródło informacji o nowościach w świecie gier, ale również inspirujące artykuły i recenzje.

Redaktor Esportlife

Łukasz Lasak

Redaktor

Prowadzi research branżowy oraz pisze teksty dla EsportLife. Jest pasjonatem podróżowania w rejony Skandynawii, wiele czasu spędza na rowerze.

Redaktor Esportlife

Jakub Błażewicz

Redaktor

Osoba zajmująca się działem Nowości, autor treści dla EsportLife. Zapalony entuzjasta gier strategicznych, fan biegania oraz koszykówki.

Redaktor Esportlife

Jakub Smolak

Redaktor

Autor tekstów dla EsportLife, dba o część merytoryczną artykułów. W życiu prywatnym mąż i ojciec dwójki dzieci. W wolnym czasie uprawia sporty siłowe.

Specjalistka ds. Social Media

Paulina Cieślik

Specjalistka ds. Social Media

Dba stronę na Facebooku serwisu EsportLife. Prywatnie jest miłośniczką długich spacerów, portugalskiego wina i dobrego kina.

redaktor naczelny

Marcin Góralski

Specjalista ds. Marketingu

Marcin jest odpowiedzialny za to, by o EsportLife było głośno. Jest amatorem wędkarstwa i wielkim fanem piłki nożnej. Każdą wolną chwilę spędza ze swoją rodziną.

redaktor naczelny

Aleksander Pietrzak

Full Stack Developer

Jego zadaniem jest pilnowanie, by wszystkie nasze usługi działały prawidłowo. Często zarywa nocki, grając w swoje ulubione gry na PC.

Read in English