Premiera Valorant. Za darmo dla wszystkich.

0
valorant beta

Premiera Valorant czyli najnowszego dzieła Riot Games już wkrótce! Czy nowa gra Riot zagrozi CS:GO?

Kilka słów o Valorant

Premiera Valorant to obecnie jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w świecie gamingowym. Beta najnowszego dziecka Riot Games cieszy się ogromną, stale rosnącą popularnością a jej testerami są największe gwiazdy esportowego świata oraz popularni streamerzy.

Wcześniej Project A, teraz już oficjalnie – Valorant. Tytuł w ostatnich tygodniach narobił wiele szumu nie tylko w świecie gamingowym ale również esportowym. Bowiem Riot Games, czyli studio odpowiedzialne za wypuszczenie tego tytułu udostępniło wersję beta dla profesjonalnych graczy esportowych oraz popularnych streamerów. Ci zaś mieli okazję przetestować tego nowego FPS’a, który według niektórych osób może stanowić poważną konkurencję dla CS:GO! Wiemy też, że po premierze, gra będzie dostępna dla wszystkich za darmo. 

valorant premiera bety już 7 kwietnia

 

Valorant Beta do zdobycia za darmo

Przypominamy, że zamknięta beta Valorant wystartowała 7 kwietnia, do której dostęp mają tylko nieliczni. Wciąż jest jednak szansa na otrzymanie klucza z dostępem do tytułu. Wystarczy tylko założyć konto na Riot Games. A później powiązać nowo utworzone konto Riot ze swoim kontem na Twitchu. Ostatnim krokiem będzie oglądanie streamów z Valoranta, zwiększamy dzięki temu szansę na „dropnięcie” klucza do bety gry. Twórcy gry mają do rozdania aż 75 tysięcy kluczy, dlatego warto spróbować.

Co mówią pro-gracze na temat Valorant?

Na początek Shroud, którego nie trzeba przedstawiać, na swoim Tweeterze o Valorancie wypowiada się w następujący sposób:

Kocham tę grę! To teraz idziemy spać, a jutro powtórka, jaram się!

Zaś Shox, profesjonalny gracz CS:GO o Valorancie mówi w następujący sposób:

Przetestowałem to – jest dość uzależniające, gra to dość ciekawa niespodzianka.

Swój głos w temacie nowego FPS’a zabierają również popularni streamerzy. Na przykład Nightblue o grze wypowiada się tak:

Zagrałem w Valorant – wciąż uważam że ta gra nie jest AŻ TAK dobra, to po prostu CS:GO z gorszą grafiką. Myślę, że to przehajpowana gra na potrzeby widowni i subów, które teraz przynosi wszystkim streamerom.

Jak widać nie wszystkie opinie Valorant’a są pochlebne. Trzeba jednak przyznać, że tytuł ten zasługuje na zainteresowanie. Czy może stanowić konkurencję dla CS:GO?

Naszym zdaniem nie. Mimo iż Valorant zawierać będzie wiele elementów, które można spotkać w CS:GO i taki był zamysł projektu – wykorzystać sprawdzony tytuł i dostosować go do obecnych trendów.

Ponieważ Counter-Strike to kultowa gra , której początki sięgają 1999 roku. Czy CS ma się dobrze? A i owszem, w ostatnim czasie można zaobserwować znaczący wzrost ilości graczy online. Dlatego jesteśmy przekonani, że CS:GO nie straci swoich wiernych fanów.

Kiedy Premiera Valorant?

Wszystko okazuje się, że Valorant ukaże się już 3 czerwca. Skąd to wiemy? Pradownik Riot Games przed przypadek w swoim Tweecie zostawił włączony monitor, na którym widnieje ta właśnie data:

Jeśli chcesz być na bieżąco, zaglądaj do aktualności. Znajdziesz tam najświeższe materiały pojawiające się na łamach serwisu EsportLife.pl.

0 0 Oceny
Oceń ten artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Read in English