Premiera CS 2! Jak Pro-Gracze pożegnali CS:GO. Najlepsze wpisy w sieci

0
Pożegnanie CS:GO

Po wielu latach, CS:GO ustępuje miejsca długo wyczekiwanej, nowej wersji gry, Counter-Strike 2.

Po wielu latach wspaniałej rywalizacji i niezapomnianych chwil spędzonych w CS:GO, nadszedł czas, abyśmy pożegnali tę legendarną produkcję. CS:GO była naszą pasją, wyzwaniem i źródłem niezliczonych emocji. Jednak nie jest to koniec naszej przygody w świecie Counter-Strike. Teraz przechodzimy do nowej ery, a jej symbolem jest Counter-Strike 2!

Wraz z premierą Counter-Strike’a 2 oficjalnie pożegnaliśmy się z CS:GO. Counter-Strike w starej wersji będzie rozgrywany jeszcze tylko w kilku nadchodzących zawodach e-sportowych. Mimo iż poziom podekscytowania graczy z powodu przeskoczenia z Global Offensive na CS 2 narasta z każdym dniem, to styl w jaki pożegnali oni swoją ulubioną grę, budzi podziw.

Społeczność postanowiła z klasą pożegnać ich ulubioną grę na, a liczne wpisy wiernych, w tym również te od profesjonalnych graczy, odbiły się w sieci szerokim echem.

Emocjonalny wpis Jarosława „pashabiceps” Jarząbowskiego

W ciągu kilku godzin na platformie X (wcześniej Twitter) pojawiły się tysiące emocjonalnych postów pożegnalnych. Z CS:GO żegnali się profesjonalni gracze, dyrektorzy turniejów, komentatorzy i wszyscy inni, którzy poświęcili grze tysiące godzin. Swój pożegnalny wpis zamieścił też nikt inny jak Jarosław „pashabiceps” Jarząbowski:

Izak również pożegnał CS:GO

Materiałów w mediach społecznościowych, dotyczących pożegnania CS:GO w jest naprawdę wiele, my prezentujemy tylko niewielką ich część. Niemniej jednak trzeba przyznać, że społeczność Counter-Strike’a jest niezwykle oddana i bez wątpienia zapamięta dotychczasową wersję gry na bardzo długo. O stosowny wpis na X, pokusił się również znany streamer, Piotr „Izak” Skowyrski:

Pożegnalny filmik od ESL

Jeden z największych organizatorów turniejów na świecie – ESL, na swoje pożegnanie CS:GO, wybrał 15-minutowy klip pożegnalny. Możemy w nim zobaczyć najzabawniejsze momenty w historii gry, a także najwspanialsze akcje graczy oraz ich reakcje.

Pożegnanie CS:GO od EsportLife

Dziękujemy wszystkim, którzy byli częścią społeczności CS:GO i zaglądali na serwis EsportLife przez te wszystkie lata. Razem tworzyliśmy historię tej gry. Teraz jesteśmy gotowi, by pisać nowe rozdziały w historii Counter-Strike 2. Wielkie rzeczy nas czekają, a my jesteśmy gotowi na nowe wyzwania.

Z niecierpliwością oczekujemy na to, co przyniesie przyszłość. Counter-Strike 2 jest źródłem wielkich nadziei dla nas, graczy. Spodziewamy się emocjonujących rozgrywek, nowych map, broni i mechanik rozgrywki. Już teraz marzymy o profesjonalnych turniejach, które dostarczą nam takiej samej pasji i rywalizacji, jaką znamy z CS:GO.

Counter-Strike nadal jest naszą pasją, a teraz jesteśmy gotowi na kolejny poziom rywalizacji i zabawy!

0 0 Oceny
Oceń ten artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Read in English