Wyniki WarmUP Polska Liga Esportowa. X-Kom AGO zwycięzcą!

0
polska liga esportowa wyniki

Znamy wyniki finałów WarmUP Polska Liga Esportowa. X-Kom AGO wygrywa w finale z Wisłą Kraków 2:0.

 

Mecz finałowy Polskiej Ligi Esportowej

Turniej Polskiej Ligi Esportowej trwał trzy dni. Wyniki finałów PLE nie obfitowały w niespodzianki. Drużyny walczyły o tytuł mistrza w Poznań Game Arena. W playoffach udział wzięły cztery składy: X-Kom AGO, Wisła Kraków, Klan Gadanych Głupot oraz AVEZ. Warto wspomnieć, że Wisła oraz AVEZ to stosunkowo nowe twory choć ich kadry grały już wcześniej lecz w innych koszulkach. AVEZ nie tak dawno znów dołączyło do profesjonalnej rywalizacji, zaś dywizja Wisły Kraków została utworzona kilka dni temu (dawny skład Adwokacik’a, o którym pisaliśmy powyżej).

W finale PLE, X-Kom AGO musiało zmierzyć się z niedawno uformowanym składem Wisły Kraków. Skład Wisły na pewno kojarzycie z wystąpień Adwokacika. To właśnie pod tą banderą SZPERO i spółka grali wcześniej na profesjonalnej scenie CS GO. Bukmacherzy się nie pomylili, drużyna FURLAN’a była zdecydowanym faworytem tego spotkania. Bez większego trudu pokonała krakowską organizację na obu mapach wynikiem 2:0.

NUKE – Całkowita dominacja X-Kom AGO

Wyborem ekipy Jastrzębi padła toksyczna mapa. W ostatnim czasie X-KOM AGO doskonale radzi sobie w meczach na tej planszy. Nie dało się nie zauważyć, że GruBy i spółka całkowicie zdominowali pierwsze spotkanie, począwszy od strony atakującej. Zdobyli tam wiele cennych rund, które tylko przyspieszyły rychłe zwycięstwo. Po stronie „ct”, podobnie jak w przypadku „terro”, radzili sobie znakomicie zdobywając kolejne punkty, zwycięstwo było tylko kwestią czasu. Tak się też stało, X-Kom AGO niszczy przeciwnika wysokim wynikiem, bo aż 16:5.Wisła Kraków, rozgoryczona sromotną porażką na Nuke zaczęła przygotowania do kolejnego starcia.

MIRAGE – Iskierka nadziei w oczach Wisły Kraków

Po dotkliwej porażce Wisły Kraków, X-Kom AGO coraz mocniej zbliżało się do pucharu zwycięzcy. Drużyna Kap3r’a na swoich barkach musiała dźwigać ogromny ciężar jakim był dobrze przygotowany przeciwnik. Mapa Mirage okazałą się znacznie bardziej łaskawa dla Wisły Kraków. Co prawda nie można tego powiedzieć o samym początku spotkania, ponieważ X-Kom AGO zdołali zdobyć na początku 4 rundy na swoje konto jednak ich rywale szybko dogonili wynik. W dalszym etapie spotkania, Krakowiakom udało się zdobyć jeszcze kilka rund, aż do zmiany stron. Połowa meczu zakończył się wynikiem 9:6 na korzyść WK. Po drugiej stronie Jastrzębie najwyraźniej poczuły wiatr w skrzydłach, doganiając swojego rywala a następnie wyprzedzając go do wyniku 14:9. W końcowym etapie pojedynku Wisła odrobiła jescze kilka rund jednak ostatecznie to X-Kom AGO kończy mecz na drugiej mapie wynikiem 16:13 stając się zwycięzką drużyną Polskiej ligi esportowej.

Finały Polskiej Ligi Esportowej – wyniki:

AVEZ 1 : 2 Wisła Kraków

KGG 0 : 2 X-Kom AGO

Wielki Finał:

Wisła Kraków 0 : 2 X-Kom AGO

0 0 Oceny
Oceń ten artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Read in English