Pobierz nowy Cache z warsztatu Steam. Mapa już dostępna w CS:GO!

0
pobierz nowy cache z warsztatu steam

Od dnia dzisiejszego możemy pograć w CS:GO na nowym Cache. Mapa jest gotowa do ściągnięcia z warsztatu Steam.

 

Nowy Cache dostępny już w grze 

Przypomnijmy, że nowy Cache a właściwie odświeżona wersja kultowej mapy została zaprezentowana na Showmatchu podczas ESL ONE New York 2019. To właśnie tam tuż przed meczem finałowym turnieju mogliśmy zobaczyć świetnie przygotowaną prezentację nowego Cache. Chwilę później rozpoczął się mecz pokazowy, w której udział wzięli znani, profesjonalni gracze Counter-Strike. Od tego momentu gracze musieli poczekać jeszcze przez pewien czas zanim developerzy zdecydują się wprowadzić odświeżonego „kesza” do gry, o czym pisaliśmy w poprzednim artykule. Zgodnie z zapowiedziami, Valve dotrzymało słowa. Od dziś mapa jest gotowa do ściągnięcia z Warsztatu Steam.

 

Nowy Cache: Na razie bez gry na oficjalnych serwerach Valve.

Niestety w dalszym ciągu mapa nie trafiła do puli map turniejowych co oznacza, że możemy na niej pograć tylko na serwerach nieoficjalnych (lub grając z botami). Najprawdopodobniej nowy Cache lada moment będzie dostępny w trybie turniejowym jak i pozostałych trybach CS:GO. Jednak póki co pozostaje nam czekać na kolejną aktualizację. Na szczęście Valve w ostatnim czasie często wypuszcza nowe update’y.

 

Jak wygląda nowy Cache?

Dla tych, którzy jeszcze nie widzieli nowej odsłony radzieckiej mapy, zachęcamy do obejrzenia poniższej prezentacji. Zmianie uległa głównie oprawa graficzna. Wprowadzono również parę niewielkich zmian, które mogą wpłynąć na rozgrywkę. Nie da się nie zauważyć, że w nowej wersji mapy w przeciwieństwie do starego Cache, na którym szarość nadawała niepowtarzalny klimat, tutaj dominującym kolorem jest kolor zielony.

 

Tutaj możesz pobrać nowego Cache z Warsztatu Steam

 

Poniżej wspomniana prezentacja odświeżonej mapy:

 

0 0 Oceny
Oceń ten artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Read in English