ESPORTLIFE

PashaBiceps w drugim etapie testów X-Kom AGO

0
PashaBiceps w k-xom ago drugi etap testów

Sześciu zawodników przechodzi do drugiej tury testów X-Kom AGO wśród nich pashaBiceps.

 

PashaBiceps w X-kom AGO to ostatnimi czasy gorący temat. Wśród testowanych graczy jest najbardziej rozpoznawana postać profesjonalnej sceny CS:GO, Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski. Dziś na profilu społecznościowym X-Kom AGO pojawiła się informacja, że sześciu zawodników będących na testach w organizacji przeszło do drugiego etapu. Wraz z Jarkiem Pashą o miejsce w nowej drużynie walczyć będą:

Eryk “leman“ Kocęba

Patryk “Sidney“ Korab

Miłosz “mhL“ Knasiak

Maciej “F1KU“ Fiklas

Grzegorz “jedqr“ Jędras

 

Stawka jest wysoka – bycie członkiem jednej z najbardziej rozpoznawalnych i najlepiej doinwestowanych polskich organizacji Counter-Strike. Wyżej wymienieni panowie w drugim etapie będą objęci czujną obserwacją. Badacze będą oceniać ich grę taktyczną oraz umiejętności zespołowe. Ostatecznie spośród wymienionej szóstki zawodników trzech pożegna się z się z organizacją tak więc do głównego składu dołączy tylko trzech. Czy pashaBiceps w X-Kom AGO znajdzie swoje miejsce? Przekonamy się o tym w niedalekiej przyszłości.

 

Warto dodać, że X-Kom AGO zaprosiło do testów jeszcze kilku innych zawodników o czym możecie przeczytać tutaj. Wsród nich znajdziemy takich graczy jak Olek “hades“ Miskiewicz, Kamil “reiko“ Cegiełko, Adrian “SAYN“ Łączyński, Wojciech “Prism“ Zięba oraz  Szymon “Crityourface“ Pluta. Tym graczom się nie poszczęściło.

 

Poniżej oryginalny wpis na Facebooku organizacji X-Kom AGO:

Od dziś przechodzimy do etapu obserwacji, w którym będziemy skupiali się na realizacji zadań taktycznych i umiejętności…

Opublikowany przez x-kom AGO Poniedziałek, 26 sierpnia 2019
0 0 Oceny
Oceń ten artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze