PashaBiceps w X-Kom AGO? Trwają testy kolejnych zawodników

PashaBiceps na testy w AGO! Oprócz legendarnego Papito swoich sił spróbuje też dwóch znanych graczy: Sydney oraz SAYN.

 

Jak widać X-Kom AGO testuje konsekwentnie kolejne osoby, oznacza to, że bardzo poważnie podchodzi do współpracy z firmą ESPORTS LAB. Plebiscyt na idealny skład CS:GO trwa w najlepsze, tym razem do testów zaproszono trzech znanych polskich graczy. Potwierdza to wpis X-Kom AGO na ich fanpage na Facebooku:

 

Wracamy po przerwie wakacyjnej do kontynuacji naszych poszukiwań optymalnego składu. W tym tygodniu na obserwacjach w…

Opublikowany przez x-kom AGO Poniedziałek, 19 sierpnia 2019

 

Najbardziej rozpoznawalną personą tego zestawienia jest niewątpliwie doskonale znany, 31-letni Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski, legenda wielkiego Virtus.pro. Wiele osób z pewnością zdziwiło się, że pashaBiceps zdecydował się na testy AGO. To bardzo dobra informacja dla fanów tego zawodnika, ponieważ być może ich idol będzie miał możliwość kontynuowania kariery profesjonalnego gracza w jednej z najlepszych organizacji w naszym kraju tworząc przyszły stabilny i doświadczony skład drużyny. Jarek Pasha próbował swoich sił w miksowym projekcie Youngsters jednak ich wyniki nie były zadowalające.

 

Kolejne dwie zaproszone osoby to Adrian „SAYN” Łączyński oraz Patryk „Sidney’a” Korab. O tych dwóch graczach też na pewno słyszeliście. Zarówno Sidney jak i SAYN są obecnie wolnymi strzelcami i często występują w miksowych składach w różnych rozgrywkach, jednak nie można odmówić im umiejętności. Chłopaki mają na swoim koncie udział w kilku znanych organizacjach, między innymi Illuminar, PRIDE czy Actina PACT.

 

Warto przypomnieć, że X-Kom AGO testowało już kilku znanych zawodników o czym możecie poczytać tutaj, jak dotąd byli to tylko Polacy. W ostatnich testach przez ich gniazdo przewinęli się między innymi:

Olek „hades” Miskiewicz, Szymon „Crityourface” Pluta, Grzegorz „jedqr” Jędras.

Testy nowych zawodników potrwają tak jak w przypadku wcześniejszych – tydzień czasu. Po tym czasie dzięki testowanym zawodnikom, włodarze organizacji będą mieć już wiele materiału do analizy.

 

Organizacja ma na celu zbudowanie stabilnego składu, który będą tworzyć rodzimi gracze. Dywizja CS:GO opierać się będzie na Damianie „Furlanie” Kisłowskim oraz Dominiku „GruBym” Świderskim, do których dołączy trzech dokładnie wyselekcjonowanych playerów. Czy uda się stworzyć drużynę marzeń?

 

0 0 Oceny
Oceń ten artykuł
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze