Operacja Shattered Web – Aktualizacja CS GO (Listopad)

0
nowa operacja shattered update cs go listopad

Najnowsza aktualizacja CS GO a w niej Shattered Web czyli nowa operacja! Valve wprowadziło ogromny update.

 

Nowa aktualizacja CS GO –  19 listopad 2019

Nowa operacja Shattered Web to nowość, którą Valve wprowadziło dzisiejszej nocy a wraz z nią pojawiło się wiele nowych skinów. Oprócz tego developerzy dokonali zmian właściwości niektórych karabinów oraz ich ceny. Wprowadzono też kilka istotnych zmian w grze. To największa i długo wyszekiwana aktualizacja CS GO w ostatnich miesiącach. Zapraszamy do zapoznania się z tekstem.

 

Nowa operacja Shattered Web

 

nowa operacja shattered web

 

Zdecydowanie jest to główny temat tego update’u. Długo wyczekiwana nowa operacja wreszcie ujrzała światło dzienne. Wielu graczy z pewnością zastanawiało się kiedy Valve wprowadzi coś nowego. Operacja Shattered Web kosztuje obecnie 56,99 złotych. Wraz z nią otrzymacie pełen pakiet, w skład którego wchodzą liczne dodatki, skórki broni i przede wszystkim nowe misje. Nabywając nową operację CS GO zaznajomicie się z trzema nowymi mapami, utworzonymi specjalnie na tę okazję. Należą do nich: Lunacy (tryb Flying Scoutsman), Studio (tryb Scrimmage i Casual) oraz Jungle (tryb Danger Zone). Więcej o mapach Operacji Shattered Web poczytacie wkrótce w osobnym wątku.

 

 

Nowy cache w puli map turniejowych

 

nowy cache

 

Od tego momentu nowy Cache na stałe dołącza do aktywnej puli map turniejowych. Teraz na nowej mapie autorstwa FMPONE możecie zagrać aktualizując swoją rangę. Przypominamy, że do tej pory nowy Cache był zawarty w puli „map sparingowych”.

 

Nowe ceny oraz właściwości karabinów

 

nowa cena galila i famasa

 

Developerzy postanowili nieco „namieszać” w ekonomii. Tym razem zmiany dotyczą tańszych karabinów dostępnych zarówno po stronie CT jak i TT oraz samego SG553. Mowa tu o Galilu, którego obecna cena wynosi 1800$ oraz Famasie, który kosztuje teraz 2050$. Zaś za SG553 musimy zapłacić nieco więcej, bo 3000$. W przypadku Galila oraz Famasa oprócz zmian ekonomicznych, modyfikacji uległy również ich właściwości. Od tego momentu „Recoil” czyli rozrzut broni będzie dokładniejszy (łatwiejszy do opanowania) w obydwu przypadkach. 

 

Danger Zone

 

danger zone update listopad 2019 cs go

 

Zmiany w trybie Danger Zone dotyczą następujących aspektów: Dodano killfeed’a dla działek automatycznych, zmieniono rodzaj nabojów używanych przez strażników (M249), dokonano drobnych korekt zakupowych związane ze scoutem oraz tabletem. Poprawiono również błędy związane z sejfem oraz drzwiami oraz zwiększono liczbę wybuchowych beczek.

 

Vertigo

 

vertigo update cs go listopad 2019

 

Najnowsza aktualizacja CS GO przynosi też wiele zmian na mapie Vertigo ponieważ społeczność nie do końca była zadowolona z Vertigo w obecnej formie. Zmiany dotyczą takich rzeczy jak:

  • kosmetyka korytarza bombsite’u A
  • korekcja drzwi spawnu CT
  • usunięcie bloku ze spawnu CT
  • inne rozmieszczenie worków z piaskiem na bombsite’cie A
  • Poszerzenie bombsite’u A, kosmetyka lejka
  • zmiany na mid’zie
  • dodanie pochylni przy rampie A

 

Z pomniejszych zmian warto wspomnieć o aktualizacji skórek z rodzaju Factory new, która dotyczy: „Hyper Beast” do AWP oraz P90 „Nostalgia„. Postanowiono usunąć następujące mapy: Zoo oraz Seaside.

0 0 Oceny
Oceń ten artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Read in English