OKOLICIOUZ na ławce Virtus.pro, phr zajmuje jego miejsce.

0

Nie trzeba było długo czekać na kolejną zmianę w składzie Virtus.pro. Organizację opuszcza Michał “OKOLICIOUZ” Głowaty, a na jego miejsce wskakuje Tomasz “phr” Wójcik.

 

Organizacja Virtus.pro od momentu rozbicia legendarnego składu boryka się z ciągłym problemem utrzymania stabilnego składu. Od tamtego czasu drużynę zasiliło już wielu różnych zawodników, jednak  nie odbiło się to na wynikach. Tym razem zamiast OKOLICIOUZ’A (który do tej pory zastępował byali’ego) do składu dołącza phr, doświadczony i utalentowany zawodnik, grający uprzednio w AGO ESPORTS (obecnie X-Kom AGO). Czy tym razem uda się odmienić złą passę?

 

Phr został odsunięty z podstawowego składu X-Kom AGO, gdzie trwa właśnie budowa nowego silnego składu na bazie Furlana oraz GruBego. O fuzji X-Komu oraz AGO możecie poczytać tutaj.

 

Oprócz phr’a w VP gra jego kolega Snatchie. Obaj zawodnicy grali kiedyś w tych samych barwach niejednokrotnie prowadząc AGO ESPORTS do wielu zwycięstw. Być może najnowszy transfer w Virtus.pro okaże się strzałem w dziesiątkę, zobaczymy.

 

OKOLICIOUZ został przesunięty na ławkę rezerwowych, niewykluczone, że wkrótce następią kolejne zmiany w składzie VP, zapowiadane na lipiec tego roku.

 

 

0 0 Oceny
Oceń ten artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Read in English