Nowy skład X-Kom AGO ogłoszony. Sześciu graczy w teamie.

0
Nowy skład x-kom AGO

Badania EsportsLAB nad nowym składem X-kom AGO dobiegły końca. Organizacja ogłosiła nowy skład drużyny.

 

Długie testy zawodników

Nowy skład X-Kom AGO został ogłoszony za pośrednictwem profilu organizacji w mediach społecznościowych. Przypomnijmy, że Jastrzębie wspólnie z esportsLAB przeprowadzali swojego rodzaju eksperyment. Testowano kolejno następnych młodych zawodników, którzy mogli by na stałe dołączyć do nowego składu drużyny. 

 

Testy trwały łącznie 3 miesiące i przebiegały w kilku fazach. W pierwszej turze udział brali tacy gracze jak:

Eryk “leman” Kocęba, Olek “hades” Miskiewicz, Szymon “Crityourface” Pluta i Miłosz “mhL” Knasiak.

 

Po pewnym czasie, organizacja ogłasza, że rozpoczyna pracę nad kolejną turą zawodników, jednak gracze z pierwszego etapu wciąż pozostawali obiektem badań. W drugiej części obserwacji pod lupę wzięto:

Kamila “reiko” Cegiełkę, Macieja “f1ku” Miklasa, Grzegorza “jedqr’a” Jędrasa oraz Wojciecha “Prism’a” Ziębę.

 

Testy trwały w najlepsze. Nowy skład X-Kom AGO wciąż nie został zawiązany. Organizacja pokusiła się o zaproszenie kolejnych osób. W trzeciej a zarazem ostatniej części wziął udział sam Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski wraz z takimi zawodnikami jak Adrian “SAYN” Łączyński oraz Patryk „Sidney” Korab.

 

Od tego momentu X-Kom AGO zaprzestało na powołaniach kolejnych osób, przyszła pora na wnikliwe analizy. Wraz z esportsLAB przestąpili do pracy nad obecnymi uczestnikami. Zawodnicy byli analizowani między innymi pod kątem gry indywidualnej czy zespołowej. Na ocenę globalną składało się jednak wiele różnych czynników. Nowy skład X-kom AGO miał zostać uformowany z osób, które nie będą przypadkowe. Każdy z zawodników miał spełniać ściśle określoną rolę dzięki czemu gra całej drużyny miałaby działać jak dobrze nasmarowany mechanizm.

 

Ogłoszenie nowego składu X-Kom AGO

Po trzech miesiącach ciężkiej analizy organizacja ogłasza nowy skład X-Kom AGO na swoim profilu w mediach społecznościowych:

 

https://www.facebook.com/agoesports/photos/a.1876519542634725/2538489406437732/?type=3

 

PashaBiceps poza składem

Do drużyny nie zakwalifikował się polski Papito. Wiele osób zarzuca włodarzom X-Kom AGO, że zaproszenie Jarka Pashy na testy było zabiegiem wyłącznie marketingowym. My jednak uważamy, że Pasha miał równe szanse zupełnie jak reszta biorących udział, jednak nie odpowiadał stylowi jaki prezentuje organizacja.

 

Ostatecznie powołano nie trzech a czterech nowych zawodników, w wyniku czego obecny skład drużyny składa się aż z sześciu graczy:

DAMIAN „FURLAN” KISŁOWSKI
DOMINIK „GRUBY” ŚWIDERSKI
ERYK „LEMAN” KOCIĘBA
PATRYK „SIDNEY” KORAB
MIŁOSZ „MHL” KNASIAK
MACIEJ „F1KU” MIKLAS
MIKOŁAJ „MINIROX” MICHAŁKÓW” – TRENER

 

Jak myślicie, czy taki skład jest w stanie namieszać na profesjonalnej scenie CS:GO?

0 0 Oceny
Oceń ten artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Read in English