Nowa skrzynka Dreams & Nightmares już wkrótce. Wyniki konkursu

0
ESPORTLIFE

Skrzynka Dreams & Nightmare już niedługo pojawi się w CS:GO. Valve ujawniło wyniki konkursu Sny i Koszmary. 17 skinów zostanie dodanych do gry.

Nowa skrzynka Dreams & Nightmares Case powstanie dzięki konkursowi, zorganizowanemu przez samo Valve Corporation. 17 nowych skinów pojawi się w skrzynce Sny i Koszmary. Zwycięzcy zostaną nagrodzeni pulą w wysokości 1 000 000 $.

 

Nowa skrzynka Dreams & Nightmares

 

 

skrzynka Sny i Koszmary

 

 

Najprawdopodobniej w najbliższym czasie, w CS:GO pojawi się nowa skrzynka Sny i Koszmary. 

 

Skiny, które znajdą się w skrzynce, będą wynikiem pracy społeczności CS:GO, która uwzięła udział w konkursie, zorganizowanym przez Valve. Nie wiadomo jeszcze jaką wartość na rynku Steam osiągnie nowa skrzynka, jak również przedmioty w środku. Z racji tego, że konkurs był absolutną nowością, jej wartość może poszybować mocno w górę. W środku Dreams & Nightmares Case, znajdziecie 17 najlepiej ocenianych, konkursowych skórek.    PARENT    BLANK

 

ESPORTLIFE

Konkurs Dreams & Nightmares

 

22 lipca tego roku, Valve rozpoczęło całą inicjatywę, ta trwała równo 4 miesiące.

W tym czasie organizatorzy zbierali prace społeczności z całego świata, a reszta graczy mogła głosować na skiny, które im się podobają. Do wygrania była całkiem niebagatelna suma, bo aż 1 000 000 $! Nic więc dziwnego, że w konkursie wzięło udział wielu twórców. W wydarzeniu udział mógł wziąć prawie każdy, wymogiem było posiadanie konta Steam, oraz doładowanie portfela o co najmniej 5$. Każdy uczestnik konkursu, którego skin znajdzie się wśród innych skórek, wchodzących w skład skrzynki Dreams & Nightmares, otrzyma aż 100 000 dolarów nagrody! To tylo samo, ile zapłacił pewien bogaty Chińczyk za skórkę M4A4 Howl. Co ciekawe, organizatorzy dopuszczali możliwość wspólnych projektów, oznacza to, że nad jednym skinem mogło pracować kilka osób. Do Valve wpłynęło ponad 15 000 zgłoszeń projektów.

 

 

ESPORTLIFE

Skiny, które wygrały

 

Poniżej znajdziecie zestawienie siedemnastu zwycięskich skinów, które znajdą się w nowej skrzynce „sny i Koszmary”.

 

Trzeba przyznać, że różnorodność skórek jest dosyć duża, dlatego każdy z pewnością znajdzie dla siebie coś ciekawego. Początkowo, wyłonionych miało zostać 10 zwycięskich projektów, jednak organizatorzy stwierdzili, że aż 17 skórek zasługuje na wygraną. Nagrody otrzymało łącznie 24 artystów, w tym dla 10 z nich tworzyło był to pierwszy w życiu projekt tego typu. Skórki zostaną jeszcze „dopieszczone” przez developerów, by następnie ukazać się w grze w nowej skrzynce Dreams & Nightmares.

 

 

ak 47 mp9 mp7 dual beretta famas xm bizon krieg mda1s usp five-seven scar mag-7 glock pompa mac-10 mp5

 

 

0 0 Oceny
Oceń ten artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze