Aktualizacja CS GO (18 październik 2019) – Nowa skrzynka CS20 i Cache w grze

0
skrzynka cs20 case aktualizacja cs go pazdziernik

Nowa skrzynka CS20 oraz nowy Cache dostępny w grze. Takie zmiany Vale wprowadziło w najnowszym Update CS GO. To już druga aktualizacja w tym miesiącu.

 

Nowa aktualizacja CS GO –  18 październik 2019

Developerzy wprowadzają do gry nową skrzynkę CS20 oraz od dziś można już grać na nowym Cache! Od dłuższego czasu gracze domagają się nowych skinów, odpowiedź Valve przyszła w drugim październikowym Update CS GO. Przypomnijmy, że jeszcze kilka dni temu, w poprzedniej łatce eksperymentalnie wprowadzono „Medi-shota”, którego można używać podczas grania w trybie deathmatch. Programiści Valve nie próżnują i 10 dni później udostępniają następną aktualizację.

 

1. Nowy Cache oficjalnie dostępny w grze

Co prawda nie możemy jeszcze cieszyć się odświeżoną wersją kultowej mapy w meczach rangi turniejowej, lecz ta została udostępniona w, deathmatchu, trybie uproszczonym oraz meczach sparingowych które zostały wprowadzone jakiś czas temu do gry. Z pewnością analitycy Valve aktualnie zbierają statystyki oraz cenne informacje na temat możliwych błędów występujących na nowym Cache. Zakładamy, że nowy Cache najprawdopodobniej niebawem dołączy do aktywnych map turniejowych.

 

1. Nowa skrzynka CS20 w CS GO

Długo wyczekiwana nowa skrzynka w końcu pojawia się w grze. Case CS20 jest odpowiedzią na dwudziestoletnie istnienie gry. Znajdziemy tam skórki odwołujące się do tego wydarzenia oraz pakiet klasycznych noży, które mogliście spotkać w Counter-Strike’u 1.6.

Poniżej przedstawiamy skiny dostępne w nowej skrzynce:

 

aktualizacja cs go pazdziernik cs20 case

 

3. Inne zmiany

  • Wprowadzenie nowej opcji uruchamiania -lowmemworkshop, dające możliwość dodawania wyjątkowo dużych map do Warsztatu Steam.
  • Dodanie komendy fov_tv_debug, pozwalające na zmianę pola widzenia podczas oglądania demek oraz w trybie wolnej kamery GOTV.

0 0 Oceny
Oceń ten artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Read in English