Nowa Operacja Broken Fang w CS:GO! Tryb Retake i Broken Fang Premier

0
nowa operacja broken fang

Co nowego w najnowszej aktualizacji CS:GO? W operacji Broken Fang znajdziecie nowe tryby, mapy, skiny oraz misje.

 

 

Nowa operacja Broken Fang w CS:GO

 

Developerzy Valve zrobili dla swoich graczy miłą niespodziankę wypuszczając dużą aktualizację na początku grudnia a wraz z nią nową operację Broken Fang.

 

 

W tym artykule przybliżymy nowości jakie czekają graczy po wprowadzeniu nowej operacji oraz opiszemy dwa nowe tryby. Operacja Broken fang, następca Shattered Web, zawarta w aktualizacji, ważąca ponad 2 gigabajty, przyniosła naprawdę wiele ciekawych zmian w grze. Twórcy zaserwowali nam nowe skiny, mapy, misje oraz wspomniane dwa nowe tryby gry. Przepustka w momencie publikacji tego tekstu, kosztuje 58,99zł.

 

Tryb Retake

broken fang tryb retake

 

To całkowita nowość w CS:GO! Grając na serwerach społeczności mogliście się już spotkać z czymś podobnym. Tryb polega na obronie oraz odbijaniu losowych BS’ów na danej mapie. Gracz może się wcielić w dowolną ze stron a jego zadaniem jest oczywiście odpowiednie działanie. W trybie Retake uczestniczy łącznie 7 graczy (czterech antyterrorystów oraz trzech terrorystów). Co ciekawe, jeśli w którejś ze stron podczas trwania meczu brakuje graczy, wtedy siły w obydwu drużynach są równoważone. Mecz tak jak w przypadku trybu Skrzydłowego, trwa 16 rund.

 

 

Tryb Broken Fang Premier

tryb broken fang premier w cs go

 

 

Tryb jest dostępny wyłącznie dla posiadaczy zakupionej przepustki, można określić go mianem „Matchmakingu Premium”. Wspomniany tryb zezwala na banowanie map, podobnie jak to się odbywa na platformie Faceit. Dodatkowo gracze mają możliwość zdobywania specjalnych rang Broken Fang, przypisanych wyłącznie do nowej operacji. Posiadacze owej przepustki mogą grać tylko na mapach znajdujących się w aktywnej puli map turniejowych. 

Developerzy przygotowali dla „graczy premium” coś jeszcze. Od teraz w trybie BTP będziesz mógł śledzić swoje matchmakingowe poczynania dzięki szczegółowym statystykom. Znajdziecie tam takie dane jak:

  • ilość rozegranych spotkań
  • współczynnik ADR
  • K/D ratio
  • Współczynnik zabójstw
  • i wiele innych…

 

 

Podsumowanie

Czy warto nabyć najnowszą operację Broken Fang za niecałe 60 złotych? Odpowiedź nie jest prosta.

Jeśli jesteś graczem, który skupia się wyłącznie na meczach rankingowych, gdzie najważniejszym atrybutem jest samodoskonalenie się oraz zdobywanie coraz do wyższej rangi, to za pewne nie będziesz szczególnie zainteresowany nowymi trybami od Valve. Jednak w przypadku graczy, którzy czerpią radość z odkrywania nowości w grze i szczegółowo sprawdzają każdą zmianę, która została wprowadzona przez twórców, którzy stale czekają na powiew świeżości, dla nich wybór będzie oczywisty – warto.

Więcej informacji o operacji Broken Fang znajdziesz na oficjalnej stronie Counter-Strike.

0 0 Oceny
Oceń ten artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Read in English