Neo odchodzi z FaZe? w Complexity jest dla niego miejsce

0
neo odchodzi z faze neo w complexity

Rozmowy znanych graczy na Twitchu wskazują na to, że Neo w Complexity to całkiem realny scernariusz. Czy Neo odejdzie z FaZe Clan?

 

O tym, że Neo odchodzi z FaZe Clan wskazywać by mogła dziwna sytuacja, która wydarzyła się na jednym ze streamów znanego gracza profesjoinalnej sceny CS:GO. Podczas transmisji  utalentowanego gracza eUnited doszło do przecieku informacji. Jakaś bliżej nieokreślona osoba miała wypowiedzieć słowa:

Col (Complexity) trying to get Neo and Kioshima

 

które natychmiast zostały wyłapane przez widzów, którzy oglądali właśnie stream Austina „Coopera” Abadiego. Sieć błyskawicznie zareagowała na tą informację, powielając powyższe słowa w swoich aktualnościach na łamach licznych serwisów esportowych. 

 

Osoby, które rozmawiały w tle podczas streamu jak się okazuje nie były świadome, że słucha ich kilka tysięcy widzów. W Świecie CS:GO bardzo często takie niepotwierdzone informacje mają swoje odbicie w późniejszych wydarzeniach i okazują się prawdą. Interesujący jest również wpis samego Complexity, który mówi, że organizacja jest niezadowolona z obecnych wyników swojej drużyny i chętnie przyjmie nowych graczy pierwszego tieru dając im najlepsze warunki rozwoju i wysokie pieniądze. 

Wpis Complexity:

Kocham naszych graczy, ale takie wyniki nie będą tolerowane. Jeżeli jesteś zawodnikiem z poziomu pierwszego tieru i liczysz na świeży start w najlepszych miejscach treningowych na świecie, odezwij się. Opłacę twój wykup i dam ci najwyższą pensję. Stwórzmy niszczycielską siłę. Dzielcie się nowiną.

 

Sam Filip w FaZe Clan mimo świetnego ACE, którego dokonał w jednym z ostatnich spotkań nie może pochwalić się najwyższą formą. Ekipa FaZe Odpadła z Majora osiągając kiepskie wyniki. Tego, że Neo odchodzi z FaZe nie można jeszcze powiedzieć, ponieważ powyższych informacji nie potwierdzają żadne oficjalne źródła. Jednak nie można całkowicie zdementować możliwego transferu Polaka do amerykańskiej organizacji. A czy Wy widzicie Neo w Complexity?

 

Materiał z Twitcha:

0 0 Oceny
Oceń ten artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Read in English