Neo odchodzi z FaZe a razem z nim GuardiaN?

0
neo i guardian odchodzi z faze

Wszystko wskazuje na to, że Neo odchodzi z FaZe w wraz z nim GuadiaN. Ekipa FaZe Clan jest zainteresowana innymi zawodnikami.

 

O tym, że Neo odchodzi z FaZe pisaliśmy w ostatnim czasie. Podczas gdy pozycja polskiego zawodnika w FaZe Clan była niepewna doszły nowe niusy. Według Alexeya „OverDrive’a” Birukov’a oprócz Neo, z FaZe Clanem pożegna się także znany wszystkim doświadczony snajper –  Ladislav „GuardiaN” Kovács, który na berlińskim Majorze zdołał osiągnąć rating zaledwie na poziomie 0,88. To zdecydowanie za mało.

 

StarLadder Major Berlin 2019 był prawdziwym gwoździem do trumny dla FaZe Clanu. Organizacja zdołała osiągnąć zaledwie 12-14 miejsce. To zdecydowanie zbyt mało niż można było wymagać od tej europejsko – amerykańskiej organizacji. Powiedzmy sobie szczerze, ekipa FaZe Clan rozczarowała swoich fanów.

 

Przecieki o tym, że w FaZe wkrótce nastąpią zmiany pojawiły się choćby Tweeterze naL’a. Ta informacja została też wkrótce potwierdzona na proflilu VK przez samego Alexey’a „OverDrive’a” Birukov’a. Rosjanin dodaje, że oprócz Filipa „Neo” Kubskiego sprawa dotyczyć będzie również GuadiaN’a. Jak widać zapowiadają się duże zmiany w ekipie FaZe. Przypomnijmy, że Filip spędził w nowej organizacji zaledwie 4 miesiące jako IGL. Niestety w tym czasie nie mógł pochwalić się znaczącymi osiągnięciami. Trudno więc jest się dziwić, że włodarze FC poważnie myślą o roszadach.

 

Jak można się domyślić odejście Neo i GuardiaN’a z FaZe Clanu, spowoduje w drużynie znaczące braki. Organizacja będzie zmuszona w szybkim czasie znaleźć dwóch naprawdę dobrych zawodników, którzy będą w stanie zasilić obecny skład i zdobywać dla nich cenne punkty. Na celowniku FaZe Clanu znajdują się tacy gracze jak Marcelo „coldzera” David czy Helvijs „broky” Saukants. Zwłaszcza ten pierwszy wydaje się znajomy, prawda? 😉 To są oczywiście plotki jednak w przypadku Counter-Strike, za zwyczaj te po pewnym czasie okazują się prawdą.

0 0 Oceny
Oceń ten artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Read in English