Najlepszy Clutch ACE w CS:GO! Kto wygrał konkurs?

0
najlepszy clutch w cs:go

Kto wygrał najlepszy Clutch w historii CS:GO? Jeden z ośmiu zawodników swoim ACE’em zgarnął tytuł zwycięzcy konkursu.

 

Kilka słów o konkursie

Na oficjalnym koncie CS:GO na Tweeterze pojawił się interesujący wpis, który dotyczył najlepszego clutcha w CS:GO ostatnich lat. Postanowiono nieco zaktywizować użytkowników serwisu, tworząc ciekawą ankietę dotyczącą wyboru najlepszej akcji w CS:GO ostatniej dekady. Swój udział w głosowaniu mógł mieć absolutnie każdy użytkownik Tweetera.

 

Polski zawodnik na liście uczestników

Udział w konkursie wzięło ośmiu uczestników. Wśród nich nasz polski Dzik – Janusz „Snax” Pogorzelski, legenda CS’a światowego formatu. Czy były zawodnik Virtus.pro powinien otrzymać tytuł zwycięzcy konkursu za najlepszy clutch w CS:GO według użytkowników Tweetera?. Najpopularniejszą akcją Snax’a niewątpliwie była brawurowa akcja na mapie Cobblestone podczas mistrzostw ESL One New York 2016 w finale przeciwko NaVi. Janusz w swojej akcji zdołał ustrzelić cztery HS’y po czym rozbroił bombę! Jak to zrobił Snax możecie zobaczyć poniżej:

 

 

Pozostali zawodnicy, którzy zostali nominowali do udziału w konkursie

chrisJ – akcja przeciwko drużynie Team Liquid, w której niemiecki zawodnik zdołał wykosić wszystkich przeciwników w krótkim czasie używając AWP (ESL One New York 2018 finał).

s1mple – Ten ukraiński zawodnik w pięknym stylu zabija z AWP dwóch przeciwników z formacji Fnatic, po skoku z „heaven’a”. Warto dodać, że nie użył w tym czasie zoom’a (ESL One Cologne 2016 półfinał Majora).

olofmeister – Niesamowity clutch tego szwedzkiego zawodnika rozegrał się na mapie Overpass. Najwyraźniej Olofowi musiało zrobić się gorąco, ponieważ stanął w płomieniach podczas rozbrajania paki w piekielnie ważnym spotkaniu przeciwko dignitas! Prawdopodbnie heroiczna akcja olofmeister’a dała drużynie fnatic awans do finału przeciwko NiP (ESL One Cologne 2014 półfinał Majora). Oprócz akcji z rozbrajaniem bomby na palącym się bombsite’cie, nominowano również akcję tego zawodnika, w której używając boosta przez zabroniony pixelwalk, Olof miał świetny widok na większość mapy.

Stewie2k – Wykazał się samotną obroną bombsite’u na mapie Inferno. Jego wyczyn polegał na odesłaniu w zaświaty aż czterech przeciwników, używając AWP blisko końca rundy, dzięki czemu spotkanie z Cloud9 przedłużyło się o dogrywkę. (Major ELEAGUE Boston 2018).

coldzera – Ten Brazylijczyk pokazał swoje umiejętności na mapie Mirage w okolicach bombsite’u B. Mówiąc dosłownie: „W podskokach” zabił niemal wszystkich przeciwników z drużyny Liquid! (półfinał MLG Columbus).

Happy – …i jego akcja na Inferno,o której słów kilka poniżej.

 

Kto wykonał najlepszy clutch w CS:GO?

Zwycięzcą tego zestawienia okazał się nikt inny jak Vincent “Happy” Shopenhauer. Jego niesamowity wyczyn na mapie Inferno spodobał się największej liczbie użytkowników. Dlaczego? Francuz używając Deagla nie pozwala przeciwnikom na wejście do bombsite’u B, dokonując rzezi na całej piątce EnVyUs. Strzelając przy tym 4 HS’y! Filmik z clutchem Happy’ego:

 

 

A według Was kto powinien otrzymać miano „mistrza clutchy CS:GO ostatnich lat”?

Oryginalny wpis z Tweetera wraz z wynikami ankiety możecie zobaczyć poniżej:

 

 

0 0 Oceny
Oceń ten artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Read in English