Ibisz i Ultraliga? Polsat: Krzysztof Ibisz poprowadzi turniej LOLa

0
krzysztof ibisz ultraliga

Krzysztof Ibisz w Ultralidze Polastu poprowadzi turniej League of Legends. Jest to nowość w świecie Esportu.

 

Polsat inwestuje w Esport! Znany polski prezenter, którego możecie kojarzyć z teleturnieju „Awantura o kasę„, poprowadzi dużą imprezę w Polsat Games. Krzysztof Ibisz jest cenioną i lubianą postacią w mediach, którą każdy zna. Ibisz jest też bohaterem licznych memów i dowcipów, w których żartuje się z jego młodego wyglądu mimo swojego wieku.

 

Ultraliga w Polsat Games to topowe wydarzenie przy współpracy z Riot Games, poświęcone jest grze League of Legends. Bezsprzecznie jest to najważniejsze wydarzenie LoL w Polsce. W ramach turnieju biorą udział polskie drużyny rywalizujące o zwycięstwo. Całość jest transmitowana na najwyższym poziomie w telewizji i internecie. Sądzimy, że niebawem wydarzenie, którego popularność stale rośnie obejmie też inne popularne gry komputerowe takie jak CS:GO, FIFA czy Fortnite. Obecnie z grą League of Legends są związane popularne rodzime organizacje, które znacie również ze sceny CS:GO. Należą do nich międzyinnymi: Devils.one, Illuminar gaming czy Piratesports. Poprzednie finały Ultraligi oglądało ponad 100 tyś. widzów! W tym roku Polsat stara się przebić tą liczbę.

 

Informacja tym, że Krzysztof Ibisz w Ultralidze Polsatu podejmie stanowisko prezentera pojawiła się na profilu Ultraligi na Tweeterze:

 

https://twitter.com/ultraliga/status/1164510838146961411

 

Poprzednio w tej samej roli wystąpił Maciej Dowbor, którego udział w prowadzeniu mistrzostw Ultraligi spotkał się z pozytywnym odbiorem. Dowbor jak twierdzi, sam jest graczem i z zaciekawieniem śledzi poczynania na polskiej scenie esportowej.

 

Stacja telewizyjna Polsat zapraszając Krzysztofa Ibisza do roli prowadzącego poszła o krok dalej. Jego obecność jest promowana w sieci w postaci materiału wideo. Ibisz wciela się w rolę agenta do zadań specjalnych, materiał możecie zobaczyć poniżej:

 

 

Turniej odbędzie się w dniach 27-28 sierpnia. Pula nagród wynosi aż 100 tyś złotych, gdzie zwycięzca otrzyma 30 tysięcy. Pozostała suma jest dzielona po fazie zasadniczej.

 

Jedno jest pewne, czeka nasz wiele emocji związanych z turniejem Ultraligi zwłaszcza dla sympatyków League of Legends

 

0 0 Oceny
Oceń ten artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Read in English