Komendy na granaty w CS2. Zacznij trening taktyczny z granatami

0
Komendy na granaty w cs2

Specjalnie dla osób które chcą podnieść swoje umiejętności, przygotowaliśmy poradnik, w którym dowiesz się, jak udoskonalić swój trening w CS2, przy użyciu specjalnych komend na granaty.

Wielu graczy, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z CS2, ma problemy z wejściem na wyższy poziom. Oprócz nauki strzelania i movementu, jedną z najważniejszych rzeczy jest trening rzucania granatów w odpowiedni sposób.

Komendy podstawowe do trenowania granatów

Komendy podstawowe do trenowania granatów

Najnowsza wersja Counter-Strike z poziomu menu gry, pozwala na wybór specjalistycznych opcji treningowych, których możemy używać podczas zabawy z granatami:

Opcje treningowe

Jeśli jesteśmy już na mapie, należy pamiętać, aby użyć polecenia, wpisując w konsolę „sv_cheats 1„, pozwala to na aktywację trybu czitów, który jest niezbędny do używania pozostałych komend na granaty.

Warto pamiętać o innych komendach, które przydadzą się podczas treningu. Zaleca się również włączenie opcji nieograniczonej rozgrzewki oraz komendę na nieskończone granaty, przed rozpoczęciem gry. Wszystkie niezbędne komendy znajdują się poniżej:

KomendaOpis
sv_infinite_ammo 1Komenda na nieskończone granaty i amunicję
mp_buy_anywhere 1Możesz kupować przedmioty w każdym miejscu na mapie
mp_maxmoney 60000Ustawia maksymalną, dozwoloną ilość pieniędzy
mp_startmoney 60000Dostajesz na starcie 60000$
mp_roundtime_defuse 60Rozgrywka trwa 60 minut
mp_buytime 9999Maksymalnie zwiększony czas na dokonywanie zakupów

Komendy na granaty w CS2

Komendy na granaty w CS2

W przypadku CS2, developerzy postanowili udostępnić dla graczy te same komendy na granaty, które były używane w CS:GO. Szczególne znaczenie ma komenda na smoke, której użycie jest podstawą treningu z granatami. Poniżej znajduje się lista wszystkich komend:

KomendaOpis
give weapon_smokegrenadeDostajesz granat dymny
give weapon_flashbangDostajesz granat błyskowy
give weapon_hegrenadeDostajesz granat odłamkowy
give weapon_molotovDostajesz granat zapalający

Related Posts

W CS2 wprowadzono nowość. Od teraz jest możliwość usuwania rzuconego wcześniej smoke’a. Operacja okazuje się bardzo przydatna i warto z niej skorzystać. Poniżej komenda na usuwanie smoke (pamiętaj żeby zamiast X, wprowadzić klawisz, którym chcesz usuwać dym):

bind X “ent_fire smokegrenade_projectile kill;ent_fire molotov_projectile kill;ent_fire flashbang_projectile kill;ent_fire hegrenade_projectile kill;ent_fire decoy_projectile kill;stopsound”

Dodatkowe komendy

Dodatkowo w grze możemy użyć komend, które znacznie ułatwiają trening rzucania granatami. Dzięki nim zobaczymy między innymi trajektorię lotu granatu, czy też opcję kamery granatu, która precyzyjnie wyświetla miejsce lądowania rzuconego przez nas ładunku:

KomendaOpis
cl_sim_grenade_trajectoryPokazuje trajektorię lotu rzucanego granatu
sv_rethrow_last_grenadePokazuje miejsce upadku rzuconego granatu

Podsumowanie

Używanie specjalnych komend podczas treningu z granatami jest czymś absolutnie kluczowym, by wejść na wyższy poziom w CS2. Nauka rzucania smoke’ów w odpowiedni sposób wymaga wielu godzin ciężkiej pracy, ale na pewno zaowocuje to w przyszłości. W tym artykule przybliżyliśmy wszystkie dostępne komendy do trenowania granatów, które na pewno przydadzą Ci się podczas doskonalenia swoich umiejętności.

0 0 Oceny
Oceń ten artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Read in English