Komenda na WH w CS GO Niewykrywalny Wallhack VAC

komenda na wh cs go vac

Poradnik o tym jak działa komenda na WH. Wallhack jest niewykrywalny przez VAC w grze CS GO.

 

W tym poradniku dowiesz się jak włączyć Wallhacka w grze Counter-Strike. Komenda na WH bardzo przydaje się między innymi podczas trenowania prefire’a.

 

Jeśli jeszcze nie wiesz co to prefire – jest to tzw. „wczesny ogień” czyli strzelamy zanim zobaczymy przeciwnika. Prefire jest często używany przez graczy z wyższymi rangami podczas bezpośredniego kontaktu w trakcie wychodzenia z danej lokacji na mapie. Dobrze wyćwiczony prefire daje nam przewagę nad przeciwnikiem, który zajął dane miejsce na mapie i jest wpatrzony w punkt, w którym się pojawimy.

 

Skoro wiesz już jak działa prefire pora poznać komendę:

 

POKAŻ CAŁOŚĆ

r_drawothermodels 1

 

Komenda działa tylko w trybie sv_cheats 1. Oznacza to, że możesz jej używać wyłącznie grając lokalnie ze znajomymi oraz z botami. Tak jak już wspomniałem, komenda jest świetnym elementem podczas treningu zajmowania bombsite’u. Aby włączyć tryb sv_cheats 1, wystarczy wpisać w konsolę (~) polecenie „sv_cheats 1„. Jeśli nie możesz uruchomić konsoli klawiszem (~), oznacza to, że musisz ją włączyć w swoich ustawieniach gry, ponieważ konsola w CS GO domyślnie jest wyłączona:

 

jak wlaczyc konsole cs go

 

Jak włączyć WH?

 

Podobnie jak w przypadku sv_cheats 1, Wpisujemy w konsolę komendę r_drawothermodels 1. Od tego momentu widzimy przez ściany siatkę modeli przeciwników.

 

 

Polecamy używania komendy r_drawothermodels 1 podczas gry lokalnej ze znajomymi. Ich zdziwienie po kilku headshot’ach w Waszym wykonaniu będzie bezcenne 😉 

 

Graczu! Polub nas i Dołącz do elitarnej społeczności EsportLife Na Facebooku!


 

Pamiętaj, że komenda na WH w CS GO służy do celów treningowych i rozrywkowych. Jest w pełni legalna i nie możesz za nią otrzymać żadnej kary w postaci VAC bana. Zaznaczam również, że nie popieramy używania cheatów w grze, jesteśmy całkowicie im przeciwni. Jeśli zamierzasz używać nielegalnego oprogramowania do wspomagania celowania oraz pola widzenia pamiętaj, że używanie takich programów psuje grę Tobie oraz innym. Zamiast cheatować zajrzyj do naszego Warsztatu gracza.

 


4.3 4 Oceny
Oceń ten artykuł
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
jwakdnakwdna
jwakdnakwdna
2 lat temu

dzienki dziala

pospoe
pospoe
1 rok temu
Odpowiedz  jwakdnakwdna

mi nie działa

wdaawd
wdaawd
11 miesięcy temu
Odpowiedz  pospoe

musisz wpisać 2 anie 1 przy komendzier_drawothermodels 2

ser chito
ser chito
6 miesięcy temu
Odpowiedz  pospoe

nie działą ci bo tam jest  r_drawothermodels 1 a powinno byc  r_drawothermodels 2 poniewarz to jest prawidłowa komenda