Komenda na WH – Wallhack do CS GO [2022]. Za darmo

komenda na wh cs go vac

Komenda na WH, włączająca Wallhacka w CS:GO. Poznaj komendę na widzenie przez ściany. Bezpieczna w 100%, bez VAC Bana, legalna i darmowa.

W tym krótkim poradniku dowiesz się jak działa Komenda na WH w grze Counter-Strike oraz powiemy Ci jak ją uruchomić. Dzięki kilku prostym działaniom, pokażemy Ci jak włączyć Wallhack w CS GO. Cheat ten, nie tylko znacząco ułatwia grę, WH w CS:GO przydaje się również podczas doskonalenia umiejętności. Jest to także pomysł na świetną zabawę na serwerze, razem ze znajomymi.

 

 

Jeśli jeszcze nie wiesz co to prefire – jest to tzw. „wczesny ogień” czyli strzelamy zanim zobaczymy przeciwnika. Prefire jest często używany przez graczy z wyższymi rangami podczas bezpośredniego kontaktu w trakcie wychodzenia z danej lokacji na mapie. Dobrze wyćwiczony prefire daje nam przewagę nad przeciwnikiem, który zajął dane miejsce na mapie i jest wpatrzony w punkt, w którym się pojawimy.

 

 

Jak widzieć przez ściany w CS:GO?

 

 

Tak jak już wspomnieliśmy wcześniej, oprócz treningu umiejętności, o którym z resztą napisaliśmy osobny artykuł, Komenda na WH pozwoli widzieć przez ściany, a co za tym idzie, urozmaicić zabawę z kolegami w grze. Twoi oponenci nie będą wiedzieć, że używasz Wallhacka i jesteś w stanie ich zobaczyć przez ściany. Pamiętaj jednak, żeby nie przesadzić ze swoimi „umiejętnościami” i nie zostać wykrytym 🙂

 

Skoro już zdecydowałeś się na użycie specjalnej komendy, pora poznać ją:

 

 

 

Komenda na WH, czyli r_drawothermodels 2

 

 

Komenda działa tylko w trybie sv_cheats 1. Oznacza to, że możesz jej używać wyłącznie grając lokalnie ze znajomymi oraz z botami. Tak jak już zostało wspomniane wcześniej, komenda jest świetnym elementem podczas treningu zajmowania bombsite’u. Aby włączyć tryb sv_cheats 1, wystarczy uruchomić konsolę (~) a następnie wpisać polecenie „sv_cheats 1„. Uwaga! Jeśli nie możesz uruchomić konsoli klawiszem (~), oznacza to, że musisz ją włączyć w swoich ustawieniach gry, ponieważ konsola w CS GO domyślnie jest wyłączona:

 

jak wlaczyc konsole cs go

 

 

Jak włączyć Wallhack w CS GO?

 

 

Podobnie jak w przypadku sv_cheats 1, wpisujemy w konsolę poniższą komendę

 

 

Od tego momentu widzimy przez ściany siatkę modeli postaci. Oprócz agentów, dostrzeżemy również kilka innych, podświetlonych elementów. Możesz również „zbindować” komendę np. pod przyciskiem „J”. Jak tego dokonać, przeczytasz tutaj.

 

Komenda na WH. Jak jej użyć

 

Polecamy używania komendy na WH podczas gry lokalnej ze znajomymi. Ich zdziwienie po wyrwaniu kilku headshotów w Twoim wykonaniu będzie bezcenne 😉 Sprawdź działanie komendy na poniższym filmiku:

 

 

Jak włączyć WH w trybie turniejowym, czyli wallhack na rankedach.

 

Zastanawiasz się pewnie jak włączyć wallhacka na rankedach i czy jest to w ogóle możliwe. Tak się składa, ze programiści Valve stale udoskonalają system antycheatowy, by wykrywać oszustów w grze, a następnie bezpowrotnie blokować ich konta. Niestety krąży opinia wśród graczy, że ilość cziterów w CS:GO jest bardzo wysoka. Cheaterzy używają do tego zewnętrzenego oprogramowania. Szacuje się, że na 10 meczów, w kilku z nich trafi się cziter. Należy przy tym zaznaczyć, że jakość Twojej gry zależy od poziomu zaufania Twojego konta Steam. Jeśli interesuje Cie temat cheatowania, to napisaliśmy ciekawy poradnik o tym jak rozpoznać czitera w CS:GO.

 

Pamiętaj, że komenda na Wallhacka w CS GO służy do celów treningowych i rozrywkowych. Jest w pełni legalna i nie możesz za nią otrzymać żadnej kary w postaci VAC bana. Zaznaczam również, że nie popieramy używania żadnych cheatów w grze, na oficjalnych, zabezpieczonych serwerach Valve. Jesteśmy całkowicie przeciwni takim zachowaniom. Jeśli zamierzasz używać nielegalnego oprogramowania do wspomagania celowania oraz pola widzenia pamiętaj, że korzystanie z takich programów psuje grę Tobie oraz innym oraz naraża Cię na możliwe konsekwencje. Zamiast cheatować, zajrzyj do naszego Warsztatu gracza, na pewno znajdziesz dla siebie coś ciekawego.

4.4 5 Oceny
Oceń ten artykuł
guest

4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
jwakdnakwdna
jwakdnakwdna
3 lat temu

dzienki dziala

pospoe
pospoe
2 lat temu
Odpowiedz  jwakdnakwdna

mi nie działa

wdaawd
wdaawd
1 rok temu
Odpowiedz  pospoe

musisz wpisać 2 anie 1 przy komendzier_drawothermodels 2

ser chito
ser chito
1 rok temu
Odpowiedz  pospoe

nie działą ci bo tam jest  r_drawothermodels 1 a powinno byc  r_drawothermodels 2 poniewarz to jest prawidłowa komenda