Komenda na WH w CS2. Legalny Wallhack w Counter-Strike 2

0
Legalny Wallhack w CS 2

Komenda na WH w CS2 jest zupełnie inna niż ta dotychczas używana w CS:GO. Mowa tutaj o poprzedniej komendzie r_drawothermodels 2, która działała wyłącznie na silniku Source 1. Jak wiemy, Counter-Strike 2 jest przeniesiony na silnik Source 2, dlatego stara komenda na WH została na stałe usunięta z gry. Miedzy tymi dwoma grami występuje wiele różnic, ale również sporo podobieństw. Napisaliśmy o tym osobny artykuł.

Podczas treningu na botach lub grania ze znajomymi na lokalnym serwerze, komenda na Wallhacka może być bardzo przydatna. Warto używać jej choćby do nauki prefire, skanowania czy też poznania schematu poruszania się przeciwnika na mapie. Komendy możesz też używać, by po prostu powkręcać swoich kumpli 😉 Pamiętaj, że możesz również obejrzeć wszystkie noże w grze, dzięki komendzie na kosę w CS2, która również działa wyłącznie na serwerze lokalnym.

Dzięki temu wpisowi dowiesz się, jak używać nowej komendy w CS2, która jest całkowicie bezpieczna, ponieważ działa wyłącznie na lokalnym serwerze, na którym dozwolone są instrukcje używania cheatów (sv_cheats).

Komenda na WH w CS2

Nowa komenda na WH pokazuje teraz szkielet postaci, a jej możliwości są nieco bardziej rozbudowane.

W Counter-Strike 2, dzięki nowej komendzie na WH, model postaci (a właściwie jego szkielet) może być widoczny przez każdą ścianę w grze, działa to zupełnie jak zwyczajny wallhack. Jednak użycie nowej komendy w CS2 będzie teraz nieco inne niż dotychczas.

Wallhack w nowej wersji CS, może działać na dwa sposoby:

  1. Zostanie włączony dla wszystkich graczy oraz botów (w tym także dla nas)
  2. Zostanie włączony dla konkretnego gracza lub bota na serwerze.

Nową komendą na WH od teraz jest ent_skeleton.

Jak włączyć komendę na Wallhacka w CS2

Komendę aktywuje się dzięki kilku prostym czynnościom. Pamiętaj, że aby skorzystać z komendy na Wallhacka w CS2, musisz mieć włączoną obsługę konsoli w grze oraz włączyć uprzednio tryb czitów (sv_cheats 1)

użycie ent_skeleton:

Instrukcja uruchomienia Wallhacka w CS2:

  1. Uruchom konsolę klawiszem tyldy (~)
  2. Aktywuj tryb czitów, wpisując: sv_cheats 1
  3. Namierz celownikiem wybranego gracza lub bota
  4. Aktywuj komendę na WH, wpisując powyższą komendę.

Related Posts

Powyższa instrukcja uruchamia Wallhacka dla wybranego gracza lub bota. Jeśli chcesz ustawić WH na wszystkich graczy lub boty, użyj komendy z gwiazdką (ent_skeleton *)

Dlaczego warto używać komendy na WH w CS2

Komenda ent_skeleton

Istnieje kilka powodów dla których warto zdecydować się na używanie legalnego wallhacka w Counter-Strike 2.

Doskonalenie się w Counter-Strike jest naturalnym procesem każdego gracza, który pragnie zdobywać coraz to wyższe umiejętności w grze. CS2 jest wymagającą grą, z wysokim progiem wejścia. Jest to niemal pewne, że będąc nowym graczem, oprócz nowicjuszy, spotkasz na serwerze mnóstwo doświadczonych graczy. Mimo iż ci mają nowe konta, to najprawdopodobniej grali już wcześniej w starsze odsłony CS. Dzięki komendzie na WH, znacząco poprawisz swoje umiejętności w kwestii skanowania różnorakich lokacji oraz wytrenujesz swój prefire. Włączenie komendy na Wallhacka to również świetna okazja na zabawę ze znajomymi, którzy nie muszą przecież wiedzieć, że Ty widzisz znacznie więcej niż oni 😉

3 2 Oceny
Oceń ten artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Read in English