Jakie mapy do treningu CS GO? Aim, Spray, Reflex

0
ESPORTLIFE

Poradnik o tym jak wytrenować Aima i Recoila oraz poprawić swój reflex. Dowiedz się jakie mapy do treningu skilla CS GO powinieneś ściągnąć. Poznaj mapy treningowe do doskonalenia umiejętności w CS GO.

 

Różne rodzaje map do treningu CS GO

To, jakie mapy do treningu CS GO powinniśmy używać zależy głównie od naszych preferencji. Mapy można podzielić na różne kategorie. Jedne poprawią naszego szeroko pojętego skilla, inne skupiają się na doskonaleniu używania granatów. Są też mapy skupiające się na kwestii poruszania się. Społeczność kreatorów map Counter-Strike’a jest tak duża, że każdy gracz pragnący poprawić swój skill powinien znaleźć coś dla siebie.  

Istnieje całe mnóstwo „niedzielnych graczy”, którzy logują się na swoje konta po to, by postrzelać kilka razy w miesiącu. Tacy najczęściej nie posiadają stałego składu, z którym mogli by doskonalić swoją grę drużynową, nie wspominając już o treningu gry indywidualnej. Osoby te osiągają zazwyczaj spektrum rangi typu Gold, maksymalnie Kałach. Counter-Strike jest grą wymagającą mocnego skupienia oraz regularnych ćwiczeń. Zatem grając mało nie jesteśmy w stanie osiągnąć wyższych wyników. Nie oszukujmy się, dopiero rywalizacja na wyższym poziomie przynosi prawdziwą przyjemność.

 

 

Jakie mapy do treningu CS GO wybrać?

W pewnym momencie, każdy zapalony gracz CS GO dochodzi do swojego maksimum umiejętności i nie jest w stanie osiągnąć wyższego poziomu bez większego wkładu w grę. CS GO jest złodziejem czasu i z pewnością spędzanie w nim wielu godzin tygodniowo przyniesie rezultaty i dużo satysfakcji. Możesz ten proces znacząco przyspieszyć jeśli skorzystasz z możliwości jakie daje nam Warsztat Steam. To właśnie stamtąd pobierzesz wszystkie mapy treningowe, które drastycznie podniosą Twoje umiejętności. Poniżej znajduje się lista najpopularniejszych map do treningu skilla w CS GO.

 

1. Yprac Practice and Warmup

 

Yprac Practice and Warmup, które mapy do treningu cs go

 

Yprac Practice and Warmup jest świetną mapą, której twórcą jest Yesber. Należy do map typu „combo” co oznacza to, że będzie w stanie doskonalić swój aim (celność), refleks oraz recoil (rozrzut broni). Mapa posiada liczne ustawienia niestandardowe, które możecie dostosować idealnie do swoich potrzeb i umiejętności. Mapa wspiera wszystkie dostępne bronie, których używa się podczas gry, dlatego możecie ćwiczyć każdą z nich bez żadnych przeszkód.

 

Pobierz mapę Yprac Practice and Warmup

 

POKAŻ CAŁOŚĆ

ESPORTLIFE

 

 

 


 

 

ESPORTLIFE

2. Training_aim_csgo2

 

 

Training Aim CS GO 2 jako jedna z map do treningu cs go

 

Training_aim_csgo2 jest mapą, której właściwie nie trzeba przedstawiać. Zna ją absolutnie każdy pro-gamer i większość z Was. Mapa prosta w użytkowaniu i nieco zniechęcająca pod względem design’u lecz bardzo czytelna. Jest obowiązkową pozycją każdego gracza z aspiracjami. Mapa stworzona głównie do doskonalenia aima oraz refleksu. Mapa zawiera w sobie wiele rozmaitych ustawień, dzięki którym dostosujesz trening do swoich umiejętności. Ciekawą opcją jest wybór levelu odległościowego od 1 do 4.

 

Pobierz mapę Training_aim_csgo2

 

 

 

 


ESPORTLIFE

 

3. Aim Botz – Training

 

Aim Botz to kolejna mapa do ćwiczenia cs go

 

Jeśli zastanawiasz się jaka mapa do treningu CS GO jest najpopularniejsza, to spokojnie na to miano zasługuje Aim Botz, której autorem jest Mr. uLLeticaL™. Mamy podejrzenia, że używa jej każdy profesjonalny gracz CS GO! Głównym celem treningu na niej jest doskonalenie aima oraz trackingu (podążanie celownikiem za przeciwnikiem). Dużym plusem jest tutaj trenowanie na prawdziwych sylwetkach przeciwników, którzy w tym przypadku są botami. Poruszanie się botów można kontrolować licznymi ustawieniami. Mapa posiada wiele trybów i opcji strzelania. Do ćwiczeń możemy wybrać każdą broń dostępną w grze.

 

 

Pobierz mapę Aim Botz – Training

 

 

 

 


 

4. Recoil Master – Spray Training

 

Recoil master powie jakich map używać do treningu cs go

 

Recoil Master to obowiązkowa opcja dla każdego kto nie czuje się pewnie w kwestii swojego recoil’a. Przeznaczenie mapy jest bardzo proste – sprawi, że nauczysz się na niej perfekcyjnego spray’a każdym karabinem i PM’em dostępnym w grze. Jak to działa? na ścianie treningowej pojawia się wzór rozrzutu broni, której używasz. Podążając celownikiem za kolejnymi „śladami” tego wzoru, uczysz się prawidłowo panować nad pełnym rozrzutem. Wystarczy kilka minut dziennie poświęcić na trening recoila, by móc władać wystrzeliwaną serią pocisków z karabinu na bliskie i dalekie dystanse.

 

Pobierz mapę Recoil Master – Spray Training 

 

 

 

 


 

ESPORTLIFE

5. FAST AIM/REFLEX MAP – TRAINING

 

 

FAST AIM/REFLEX to ostatnia mapa cs go do trenowania

 

Pobierz mapę FAST AIM/REFLEX MAP – TRAINING 

 

Ćwiczenie refleksu i szybkiego celowania to podstawa grając na wysokich rangach. Mapa FAST AIM/REFLEX MAP – TRAINING jest odpowiedzią na te potrzeby. Jak wygląda trening? Stoimy na środku mapki, dookoła nas z różnych miejsc wybiegają boty. Naszym zadaniem jest zabić ich jak najwięcej. Boty poruszają się szybko i jest ich naprawdę dużo dlatego wymaga to szybkich reakcji i celności do ruchomych obiektów. Mapa daje nam możliwość wyboru każdej broni dostępnej w grze. Oprócz tego mamy możliwość skorzystania z wielu specjalistycznych ustawień.

 

Powyższa lista propozycji powinna być odpowiedzią na pytanie jakie mapy do treningu CS GO są warte zachodu. Oczywiście każdy z nas jest inny dlatego polecamy pobrać je wszystkie, przetestować przez jakiś czas i wybrać te, które odpowiadają nam najbardziej. Gwarantujemy, że po niedługim czasie zauważycie efekty treningu! Pamiętajcie, trening czyni mistrza 🙂

Zachęcamy do korzystania z naszego Warsztatu gracza. Znajdziecie tu stale aktualne, wartościowe porady CS GO dla zapalonych graczy.

 

0 0 Oceny
Oceń ten artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze