Mapy do treningu w CS2. Nauka strzelania i movementu.

0
Mapy do treningu w CS2. Strzelanie i movement.

Aby osiągnąć wysoki poziom w grze, warto korzystać ze specjalnych map treningowych. Najlepsi gracze spędzają wiele godzin, doskonaląc swoje umiejętności w CS2. W tym artykule poznasz najlepsze pozycje z warsztatu Steam, które pomogą Ci poprawić strzelanie oraz movement.

Mapy do treningu znajdziesz w Warsztacie Steam

Jeśli pragniesz doskonalić swoje umiejętności w CS2, warto skorzystać z serwerów społeczności oraz map warsztatowych, tworzonych przez społeczność graczy. Warto przed rozpoczęciem treningu zaopatrzyć się w odpowienie mapy, na których swoje umiejętności szlifują zarówno profesjonaliści jak i zwyczajni gracze. Nie wszystkie mapy dostępne w warsztacie są godne polecenia, dlatego pokażemy Ci tylko te najlepsze. Ważnym elementem samodoskonalenia jest również używanie specjalnych komend treningowych w CS.

Po odblokowaniu Warsztatu Steam, wielu twórców map jeszcze z CS:GO, przeportowało swoje projekty na nową wersję gry. Warsztat będzie od teraz oferował dobrze znane i sprawdzone mapy treningowe.

Mapy do treningu strzelania

Najbardziej przydatnymi mapami w warsztacie są te, które doskonalą nasze umiejętności strzelania. Najlepszym pomysłem będzie skorzystanie z tych najpopularniejszych, najlepiej tych, których używają pro-gamerzy. Wiele doskonałych map do treningu strzelania z CS:GO, nie zostało jeszcze zaimportowanych do CS2.

Najlepszą wśród treningowych map w Counter-Strike 2 jest Aim Botz – Aim Training (CS2). Wiele osób zna już tę pozycję z CS:GO, ponieważ cieszyła się ogromną popularnością, także wśród profesjonalnych graczy:

Mapa Aim Botz - Aim Training (CS2)

Drugą, również czesto wybieraną mapą do nauki strzelania jest CSStats Training Map (CSGOHUB). Mapa daje zaawansowane możliwości konfiguracji, takie jak ustawianie przeszkód lub rozmieszczanie przeciwników w różnych kombinacjach. Na uwagę zasługuje fakt, że mapa została ona opracowana we współpracy między innymi z ESL:

Mapa CSStats Training Map (CSGOHUB)

Kolejną mapą, która zasługuje na uwagę, a zarazem jedna z pierwszych, udostępnionych wkrótce po uruchomieniu Warsztatu Steam była mapa GGPredict Training Hub. Pozycja została przetestowana przez wielu znanych profesjonalnych graczy CS2, zbierając pozytywne oceny.

Mapa GGPredict Training Hub

Mapy do nauki movementu

Każdy doświadczony gracz wie, że sprawne poruszanie się w grze, jest kluczowym elementem treningu w CS2. Istnieje znacząca różnica między ruchem modelu w najnowszej edycji gry, względem dawnego CS:GO. Obecnie w Warsztacie Steam nie ma zbyt wielu ciekawych map, które warto pobrać. Z tych, które są dostępne, kilka jest wartych zainteresowania:

Related Posts

Do nauki movementu się w grze służą między innymi mapy typu surf. Jedną z topowych pozycji w tym zestawieniu jest Surf_beginner, Ze względu na dość niski próg wejścia, mapa polecana jest szczególnie dla początkujących graczy.

Mapa Surf_beginner

W przypadku mapy Bhop_Colour to tzw. Bunnyhop jest podstawą treningu poruszania. Dzięki doskonaleniu Bhop, gracz uczy się szybkiego przemieszczania się podczas rozgrywki, co jest niezwykle istotne w przypadku walki o pierwszeństwo z przeciwnikiem. Bhop_Colour będzie wystarczającą pozycją dla większości graczy.

Mapa Bhop_Colour

Podsumowanie

Dzięki nowemu silnikowi Valve, kreatorzy map mają więcej okazji do rozwijania swoich umiejętności w niedawno otwartym warsztacie Steam. W rezultacie warto co jakiś czas sprawdzać warsztat w poszukiwaniu nowych, ciekawych pozycji, by rozwijać swoje umiejętności w CS2.

0 0 Oceny
Oceń ten artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Read in English