Jak szybko wbić Prime. Nabij 21 lvl konta CS2 za darmo

1
poradnik jak szybko wbić 21 lvl cs go

Sprawdź jak szybko możesz wbić Prime w CS2. Zdobądź 21 lvl za darmo w krótkim czasie.

Poradnik ten podpowie Ci jak w szybkim czasie nabić 21 level konta. Istnieje kilka ważnych zasad dzięki którym możesz znacząco skrócić proces osiągania Prime’a na swoim koncie. Jeżeli chcesz zrobić to szybciej, unikając standardowej procedury zdobywania statusu Prime poprzez mozolne rozgrywanie setek godzin w grze, powinieneś uważnie przeczytać ten poradnik. Pamiętaj też, że wiele zależy tu od Twoich indywidualnych umiejętności dlatego warto zajrzeć do naszego innego poradnika, w którym poznasz najlepsze mapy do treningu strzelania i movementu.

Co to jest status Prime

jak szybko wbić prime status

Funkcja Prime ma za zadanie podnosić jakość grania w Counter-Strike, eliminując w ten sposób pewną ilość nieuczciwych graczy. 

Wprowadzenie statusu Prime faktycznie znacząco przyczyniło się do poprawienia jakości i kultury gry. Prime można zdobyć na dwa sposoby:

  1. Kupując ulepszenie do statusu Prime, którego cena obecnie wynosi ok. 56zł.
  2. Zdobywając 21 level konta za darmo. 

Konieczność zdobycia aż 21 levelu konta w grze skutecznie odstrasza wielu oszustów, którzy nie mają cierpliwości lub nie są w stanie dotrwać do tego czasu. Ich oszustwa zostają wykryte przez system VAC lub oszuści są zgłaszani przez innych graczy, a ich konta zazwyczaj zostają zbanowane jeszcze przed osiągnięciem statusu Prime. Warto zaznaczyć, że niektórym cheaterom udaje się „prześlizgnąć” przez system wykrywania oszustw i niestety zdobywając status Prime, mogą uczestniczyć w matchmakingach wraz z uczciwymi graczami. Po to właśnie oprócz Prime powstał Czynnik Zaufania.

Status Prime i czynnik zaufania

dobry trust factor pomaga wbić 21 lvl konta cs:go

W 2017r. Valve postanowiło wprowadzić tzw. „Czynnik Zaufania” (Trust Factor). Czym on tak właściwie jest? Oprócz statusu Prime, istotnym elementem Twojego konta jest kilka parametrów składających się właśnie na wspomniany czynnik:

  1. Twoje zachowanie w grze
  2. Aktywność Prime lub jego brak
  3. Twoja aktywność w społeczności CS2
  4. Ilość oraz częstotliwość zgłoszeń (reportów) Twojego profilu
  5. Czas spędzony w grze oraz innych grach na platformie Steam

Jaka jest rola „czynnika zaufania”? Nadrzędnym celem wprowadzenia tej funkcji jest dobieranie do matchmakingów graczy na podobnym poziomie do Twojego, a co za tym idzie – stworzenie jak najlepszego doświadczenia w grze. Najprościej mówiąc, dzięki temu systemowi podejrzani gracze mają grać z równie podejrzanymi osobami a uczciwi playerzy mają trafiać na równie uczciwych przeciwników. Czynnik zaufania jest niejawny, ocznacza to, że nikt nie jest w stanie poznać „stanu zaufania” swojego konta. Kombinacja statusu Prime oraz czynnika zaufania potrafi w znacznym stopniu poprawić jakość gry.

Jak szybko wbić Prime

Jeżeli jesteś nowym graczem lub z jakiegoś powodu stworzyłeś nowe, zapasowe konto Steam i chcesz przejść przez cały proces zdobywania rangi, musisz poznać podstawowe mechanizmy sprawnego i szybkiego wbijania 21 lvl’u. Jak dobrze wiesz, aby uczestniczyć w meczach rankingowych, musisz osiągnąć 2 poziom konta. W tym celu wystarczy zagrać kilka Deathmatchów, a level w szybkim tempie wzrośnie do wymaganego poziomu. Aby uzyskać właściwą rangę, należy łącznie rozegrać 10 meczy. W tym czasie system „wygeneruje” rangę na którą zasługujemy. Teraz przed Tobą mozolne wbijanie 21 levelu konta…ale czy na pewno?

szybkie wbijanie prime

Jak działa system przyznawania punktów PD

Ilość przyznawanych punktów doświadczenia jest zależna od Twoich wyników (konkretnie od ilości punktów w tabeli). Tylko w przypadku meczy matchmakingowych, punkty są otrzymywane w oparciu o ilość wygranych rund w meczu. Poniższa tabela przedstawia ilość otrzymywanych punktów z podziałem na konkretne tryby gry:

Tryb gryPunkty PD
TurniejowyWygrane rundy x 30
UproszczonyTwój wynik x 4
OdbijanieTwój wynik x 4
DemolkaTwój wynik x 2,5
Wyścig zbrojeńTwój wynik x 1
DeathmatchTwój wynik x 0,2

Wbij szybko Prime z tygodniową premią punktów PD

Raz w tygodniu każdy gracz otrzymuje premię5000 punktów do wykorzystania. Jest to dokładnie tyle ile potrzeba, by osiągnąć kolejny level konta. Oczywiście aby je otrzymać musisz grać. Punkty premii są przyznawane dodatkowo wraz z regularnymi punktami PD, które otrzymujesz.

Premia tygodniowa dzieli się na dwa etapy:

  1. Czterokrotność przyznanych punktów, do momentu osiągnięcia 3500 bonusowych PD. (Przykład: Zdobywasz 200 regularnych PD + otrzymujesz 600 bonusowych PD z premii, łącznie otrzymujesz 800 PD [ 4 x 200 ] )
  2. Podwojenie przyznanych punktów, do momentu wykorzystania reszty punktów premii (1500 PD). (Przykład: Zdobywasz 200 regularnych PD + otrzymujesz tyle samo bonusowych PD z premii, łącznie otrzymujesz 400 PD [ 2 x 200 ] )

Jak widzisz, korzystanie z cotygodniowej premii jest bardzo opłacalne, ponieważ znacząco pomaga szybciej osiągnąć 21 level konta CS2.

W co grać, żeby szybciej nabić 21 level konta

rangi profilu konta cs:go

Tabela, którą widziałeś wcześniej, doskonale pokazuje ilość przyznawanych punktów dla poszczególnych trybów gry. Powinieneś już zauważyć, z których trybów szczególnie należy korzystać, by szybciej osiągnąć status Prime. Naszym zdaniem niezaprzeczalnie najwięcej korzyści przynosi tryb turniejowy. Wygrywając mecz, zdobywasz aż 480 PD. Jednak należy zaznaczyć, że nie każdy mecz będzie wygrany, wiele tutaj zależy od towarzyszy broni na których trafisz. Pojedynczy matchmaking może trwać nawet 1,5 godziny dlatego naszym zdaniem warto zainteresować się jeszcze dwoma trybami: Odbijanie oraz Uproszczony.

Odbijanie

Jest to nowość w CS2. Tryb polega na odbiciu site’u przez antyterrorystów. Przeciwna ekipa zaś stara się do tego nie dopuścić. Dlaczego warto grać tryb odbijania? Ponieważ pojedynczy mecz trwa zazwyczaj tylko ok. 10 minut a ilość punktów przyznawanych za Twój wynik jest naprawę duża! Zdobywając np. 50 punktów w rozgrywce, otrzymasz na końcu 200 PD! Nie trudno więc policzyć, że grając dwie takie rozgrywki (ok. 20 minut łącznie) jesteś w stanie zdobyć niewiele mniej punktów co w przypadku jednego, wygranego matchmakingu. Decydując się na tryb Odbijania warto wybrać stronę TT, których drużynę stanowi trzech terrorystów. Po stronie CT jest czterech antyterrorystów więc w TERRO masz większą szansę na wyeliminowanie większej liczby przeciwników, co przekłada się na więcej zdobytych punktów PD.

Tryb uproszczony

Ten tryb również zdaje się być opłacalny.  Należy jednak zaznaczyć, że przeciwników na serwerze będzie znacznie więcej niż w przypadku Odbijania dlatego też długość rozgrywki jak i sama konkurencja ze strony innych graczy wydają się działać na niekorzyść. Jednak czterokrotność zdobytych punktów na końcu rozgrywki wygląda całkiem nieźle dlatego warto jest więc zainteresować się również trybem Uproszczonym.

Wykonywanie misji operacji

Ostatnim sposobem na szybsze wbicie Prime będzie wykonywanie poszczególnych misji, zawartych aktywnej w operacji dzięki czemu uzyskasz dodatkowe punkty PD. 

4.3 4 Oceny
Oceń ten artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Fabian Francuzik
Fabian Francuzik
1 rok temu

Lubię tą gre

Read in English