Jak sprzedać wszystkie skrzynki. Wystaw dużo skinów na raz

2

Dowiedz się jak sprzedać wszystkie skrzynki CS GO na raz, bez konieczności wystawiania ich pojedynczo. Sprzedaj wiele skinów jednocześnie i oszczędź czas.

 

Na pewno wiele razy zastanawiałeś się jak sprzedać wszystkie skrzynki CS GO od razu, bez wystawiania każdej sztuki z osobna. Oprócz samych skrzynek, możesz także wystawić dużo skinów na raz, co zaoszczędzi Ci to mnóstwo cennego czasu, który możesz przecież poświęcić na grę 🙂 Zapraszamy do zapoznania się z krótkim poradnikiem oraz skorzystania z naszego narzędzia masowej sprzedaży skinów.

 

Jak sprzedać wszystkie skrzynki?

 

 

Jak sprzedać wszystkie skrzynki

 

Domyślnie platforma Steam umożliwia jedynie pojedynczą sprzedaż przedmiotów. Jest to bardzo kłopotliwe, ponieważ zarówno skrzynki jak i skiny niskiej jakości, często wypadają pod koniec meczy. Z biegiem godzin, które spędzamy w grze, ich liczba stale się powiększa. Nagle okazuje się, że w naszym ekwipunku może znajdować się kilkadziesiąt, a nawet kilkaset takich przedmiotów, które z pewnością warto spieniężyć. Wystawiając je pojedynczo stracisz dużo czasu i nie ma co oszukiwać – jest to monotonne zajęcie, nikt tego nie lubi. Skrzynki na ogół nie są drogie, jednak sprzedając większą ich ilość możesz się zdziwić jak dużą sumkę zarobisz. Czy nie warto kupić sobie za to nowego skina i jeszcze bardziej cieszyć się grą :)? Jak drogie potrafią być skiny, dowodzi sprzedaż legendarnej skórki M4a4 Howl za rekordowe 100 tys. dolarów.

 

 

Jak wystawić wiele skinów na raz? – nie potrzeba żadnych aplikacji!

 

 

Jak wystawić wiele skinów na raz

 

Istnieje wiele rozszerzeń przeglądarek, aplikacji oraz skryptów, które umożliwią Ci wystawienie wielu skinów na raz. Jednak oprócz dodatkowych działań, istnieje zawsze niebezpieczeństwo, wynikające z koniecznośąci powiązania swojego konta Steam z zewnętrzną platformą. Dlatego zalecamy skorzystania z naszego narzędzia, które nie wymaga od Ciebie podawania wrażliwych danych oraz nie trzeba będzie wykonywać dodatkowych działań. Wszystkie operacje będą odbywały się wewnątrz oficjalnej strony platformy Steam, sami z tego korzystamy!

 

 

 

Narzędzie masowej sprzedaży skinów – Instrukcja

 

 

Nasze narzędzie umożliwi Ci sprzedaż wszystkich skrzynek oraz skinów na raz, w szybki sposób. Transakcje dokonywane na platformie Steam będą w pełni bezpieczne. Poniżej znajduje się prosta instrukcja:

 

 

1. Wejdź na oficjalną stronę platformy Steam i zaloguj się do swojego konta.

 

2. Skorzystaj z naszego narzędzia masowej sprzedaży skinów, klikając w poniższą ikonę:

Po kliknięciu, zostaniesz przeniesiony do odpowiedniej sekcji na Steamie, gdzie będziesz mógł wybrać odpowiednią ilość skrzynek, które zamierzasz sprzedać oraz ustalić ich cenę. Uwaga! obecnie narzędzie pozwala tylko na sprzedaż skrzynek CS GO. Masowa sprzedaż skinów skinów będzie dostępna wkrótce.

 

 

Sprzedaj skrzynki

 

 

3. Po zatwierdzeniu sprzedaży ( STWÓRZ OFERTY ) musisz potwierdzić transakcję w aplikacji mobilnej Steam. To wszystko.

 

 

 

 

 

4.8 4 Oceny
Oceń ten artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Marcin
Marcin
2 lat temu

Szkoda że nie ma wszystkich skrzynek i walizek. Akurat chciałbym sprzedać dużo winter case 2013, ale będę musiał pojedynczo.

krystian
krystian
10 miesięcy temu

Nie mogę wystawić ponieważ wstrzymuje mi oferty

Read in English