Izako Boars odpada z kwalifikacji do LOOT.BET/CS S4.

2
izako boars loot.bet odpadaja z kwalifikacji

Izako Boars o LOOT.BET/CS Season 4 może zapomnieć. Przegrywają z SJ Gaming oraz Copenhagen Flames i odpadają z zamkniętych kwalifikacji.

 

Ekipie Izako Boars w LOOT.BET/CS zabrakło nieco szczęścia. Stoczyli wczoraj dwa pojedynki, obydwa niestety przegrali. W pierwszej kolejności zawalczyli z duńską organizacją Copenhagen Flames ulegając im wynikiem 2:1. Mecz rozpoczął się na mapie Train. Najwyraźniej nie był to najlepszy dzień dla Dzików Piotra „Izaka” Skowyrskiego. Już od początku widać było, że gra się nie klei. Ostatecznie na trainie przegrali dość dotkliwie, bo aż 7:16.

 

Kolejna mapa (Nuke) była swoistym światełkiem w tunelu dla polskiej organizacji. Ich gra wyglądała już znacznie lepiej, nie ustępując przeciwnikowi, Dziki wygrywają na toksycznej mapie 16:12

 

Ostatnie, decydujące starcie przebiegało na Mirage. Tutaj również byliśmy pełni optymizmu, ponieważ Sebastian „NEEX” Trela i spółka radzili sobie całkiem nieźle. Zabrakło jednak trochę szczęścia, ponieważ ostatecznie Izako Boars przegrywa ostatnią mapę 14:16.

 

Za kilka godzin Polacy zmierzyli się z drużyną wychodzącą z drabinki przegranych. Mowa tu o fińskiej organizacji SJ Gaming. W tym przypadku również nie poszczęściło się naszym. Najwidoczniej demony z poprzedniego spotkania nie opuściły naszych rodaków. Choć udało się trochę powalczyć, obydwie mapy należały do drużyny SJ. Polacy przegrywają zarówno Traina (13:16) jak i Nuke (11:16).

 

W ten sposób Izako Boars odpadają z kwalifikacji do czwartego sezonu turnieju LOOT.BET/CS. Co prawda nie odpadli tak szybko jak ekipa Youngsters, w której gra Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski. Niestety do kolejnego sezonu przysługiwały tylko 2 sloty (za pierwsze oraz drugie miejsce).

 

Warto przypomnieć, że w LOOT.BET/CS Season 4 udział wezmą cztery polskie ekipy, które otrzymały bezpośrednie zaproszenie i powalczą o pulę 30 tysięcy dolarów. Zaproszenia otrzymali: X-Kom AGO, Aristocracy, Actina PACT i adwokacik. Przed nami wiele emocjonujących spotkań! Rozgrywki startują już dziś więc liczymy, że zasilicie liczbę widzów przed telewizorami komputerami.

 

0 0 Oceny
Oceń ten artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Lucjan
Lucjan
4 lat temu

Świetnie napisany artykuł! Mam nadzieję, że ta strona będzie nadal utrzymywać tak wysoki poziom, pozdrawiam!

Read in English