Illuminar Gaming zawiodło na starcie play-offów LOOT.BET. Przegrywają z Dream Eaters.

0

STOMP i spółka w kiepskim stylu weszli do play-offów LOOT.BET’a. Przegrywają dotkliwie z Dream Eaters wynikiem 2:0.

 

Jedyna polska drużyna, która zdołała wywalczyć sobie miejsce w dalszej części rozgrywek turnieju LOOT.BET Season 3 zawodzi. Chłopaki z byłego X-komu dysponują dobrą formą, dlatego to właśnie w nich pokładamy największe nadzieje na zwycięstwo. W dodatku wcale nie trafili na najcięższego przeciwnika, którym bez wątpienia jest ekipa Heretics. Illuminaci mieli zatem dużą szansę spotkać się z nimi w walce później ale najpierw musieli by pokonać rosyjskie Dream Eaters. Trzeba wziąć pod uwagę, że Illuminar nie grali w podstawowym składzie. Pawła „innocenta” Mocka oraz Oskara „oskarisha” Stenborowskiego zastąpili Maciej „F1KU” Miklas i Adrian „IMD” Pieper.

 

Początkowo spotkanie zapowiadało się nieźle. Polska ekipa zdołała uciec przeciwnikowi w rundach wynikiem 10:5. Później jednak Rosjanie zrobili comeback doprowadzając do dogrywki. Najwyraźniej morale polskiej formacji zostały zniszczone, ponieważ na tej mapie już nie wrócili do meczu. Illuminar przegrywa na nie swojej mapie (Inferno) wynikiem 16:19

 

Następne starcie miało się rozegrać na Mirage. Była to mapa wybrana przez Polaków i pojedynek wyglądał tak jak gdyby to wcale nie oni wybrali „Mirka”. Dream Eaters bez wątpienia było stroną dominującą, pozwolili Polakom zdobyć zaledwie 9 rund. Druga mapa kończy się zatem wynikiem 16:9.

 

Nie jest to jednak koniec przygody Illuminar w tych rozgrywkach. Polska formacja spada do drabinki przegranych mając szansę na powrót. Muszą jednak najpierw pokonać drużynę Vexed Gaming. Mecz odbędzie się dziś o godzinie 15:55.

 

Illuminar  0 : 2  Dream Eaters

Inferno  16:19
Mirage  9:16

0 0 Oceny
Oceń ten artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Read in English