Fuzja Ago Esports i X-Kom team staje się faktem!

0

Jeszcze wczoraj tego chyba się nikt nie traktował poważnie! Ago Esports i X-Kom team łączą siły, od dziś obie organizacje działają pod jednym szyldem – X-kom AGO.

Krążyły liczne plotki co do połączenia AGO oraz X-komu, jednak jak to bywa w przypadku takich informacji, nic nie wskazywalo by to nastąpiło. Co prawda forma jednej jak i drugiej drużyny w ostatnim czasie nie wyglądała najlepiej, dlatego można było się spodziewać podjęcia radykalnych kroków przez obie organizaje. Dziś dotarła informacja storzeniu wspólnego projektu o nazwie X-kom AGO.

W wyniku połączenia, skład drużyny zostanie gruntownie przebudowany. Z organizacją Ago Esports muszą się pożegać następujący gracze:

phr
SZPERO
Kap3r

W przypadku X-Kom team cały dotychczasowy skład zostanie rozwiązany, tj.:

STOMP
mono
oskarish
innocent
reatz

Na chwilę obecną w aktualnym sładzie pozostanie Furlan oraz GruBy i to właśnie oni staną się głównymi filarami nowego projektu. Pozostała trojka zostanie wybrana spośród licznych znanych i mniej znanych kandydatów. Ci natomiast zostaną poddani gruntownym testom oraz badaniom naukowym celem określenia przydatności w drużynie i na tej podstawie dołączą do składu.

Oprócz nowej nazwy zmianie ulagł również logotyp organizacji, który możecie zobaczyć poniżej:

0 0 Oceny
Oceń ten artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Read in English