Dwie polskie drużyny zostały wyeliminowane z walki o ESL One New York

0

W dniu dzisiejszym dwie drużyny z rodzimego podwórka tj. OrgSeekers oraz magazynpeek nie zdołały zdobyć nagrody w postaci zaproszenia na GG.BET New York Invitational.

 

Zarówno OrgSeekers jak i magazynpeek przegrywają w pojadynkach z Espada oraz Lyngby Vikings. Spotkania odbyły się w formacie BO3 gdzie ekipa magazynpeek zmierzyła się z rosyjską Espadą, przegrywając wynikiem 2:0 w mapach. Na pierwszej mapie (Dust 2) rosyjska formacja była zdecydowanym faworytem kończąc z wynikiem 16:9. Na Mirage Polakom udało się trochę powalczyć, jednak ostatecznie przegrywają z Rosjanami 16:14.

 

Po nieudanym spotkaniu magazynpeek nadeszła pora na mecz drużyny OrgSeekers. Można pokusić się o stwierdzenie, że pojedynki były bardziej wyrównane niż u formacji magazynpeek. OS udało się zwyciężyć jedną mapę (Train, 16:13) jednak w tym przypadku stwierdzenie, że „kto nie wygrywa dwóch map pod rząd ten przegrywa cały mecz” (czy jakoś tak) okazało się trafne. Drużyna Olka „Hadesa” Miskiewicza ulega na drugiej (Nuke 16:13) i kolejnej (Overpass 16:6) mapie.

 

W ogólnym rozrachunku obie polskie drużyny odpadają z turnieju, gdzie slota na GG.BET New York Invitational otrzymuje formacja Bpro.

0 0 Oceny
Oceń ten artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Read in English