Counter-Strike 2. Wszystko co musisz wiedzieć o nowym CS na Source 2

0
ESPORTLIFE

Najważniejsze informacje o możliwym Counter-Strike 2, czyli nowej wersji CS na silniku Source 2.

Niedawno gruchnęła informacja o nowej wersji Counter-Strike 2, która ma pojawić się już w pierwszym kwartale tego roku. Nowa wersja CSa, ma być zasilana również nowym silnikiem Source 2. Wszelkie, najnowsze informacje o rzekomo zbliżającej się, nowej odsłonie CS:GO, znajdziesz w tym artykule.

 

 

Co wiemy o nowym CS 2

 

 

Counter-Strike 2 co wiemy?

 

 

Na początku marca tego roku, gruchnęła informacja o zbliżającej się nowej odsłonie kultowego FPSa od Valve.

 

Podczas gdy fani z niecierpliwością wyczekiwali wdrożenia nowego silnika Source 2 do gry, zupełnie niespodziewanie, ukazała się informacja o planowanym wypuszczeniu przez developarów, zupełnie nowej odsłony gry. Mówi się też o tym, że do nowego CSa, dla serwerów, obsługujących matchmakingi, zostanie wprowadzony, wyczekiwany tickrate 128. Oczywiście, obecnie nikt do tej pory nie jest w stanie zagwarantować, że gra faktycznie się pojawi. Cała sprawa opiera się na licznych doniesieniach zaufanych osób z branży. Niektórzy twierdzą, że pojawienie się drugiej części Counter-Strike jest niemal pewne i stanie się to już pod koniec marca lub na początku kwietnia, tego roku. Inni zaś są sceptyczni w ogóle jeśli chodzi o rychłe pojawienie się nowej gry. W sieci stale pojawiają się nowe przecieki od dobrze zaznajomionych w temacie analityków.

 

 

 

 

ESPORTLIFE

CS, Counter-Strike, czy może CS:GO 2? 

 

 

CS 2 czy inne nazwy?

 

 

Spekulanci spierają się nad nazwą, która zostanie użyta dla nowego tytułu. 

 

Podobnie jak sam fakt rzekomego pojawienia się nowego CS 2, nikt dziś z całą pewnością nie jest w stanie określić, czy gra będzie nosić tytuł CS, Counter-Strike, czy może kontynuacja obecnego: CS:GO. Jedyne, co można uznać za pewnik w całym zamieszaniu, to nagłe pojawienie się nowych skrótów do plików, w sterownikach Nvidii. Te zatytułowane są kolejno: csgos2.exe oraz cs2.exe. Właśnie to zapoczątkowało lawinę spekulacji, gdzie znany analityk Gabe Follower oraz Aquarius, podając kolejne informacje, dolali oliwy do ognia.

 

 

 

 

ESPORTLIFE

Co ze skinami z CS:GO? 

 

 

Co ze skinami

 

 

Wielu zadaje sobie pytanie, czy nowy CS zabije obecny rynek CS:GO? Odpowiedź wydaje się być prosta.

 

Zarówno obecny rynek CS:GO, jak i dotychczasowe, profesjonalne rozgrywki, nie są zagrożone. Wielu uważa, że zarówno jedno jak i drugie, przynosi twórcom ogromne zyski. Profesjonalna scena CS:GO, z pewnością pozostanie w obecnej formie i nawet, gdy pojawi się nowy Counter-Strike 2, minie sporo czasu nim organizatorzy mistrzostw, będą zainteresowani tworzeniem zawodów w nowej wersji gry. Podobnie sprawa będzie wyglądać w przypadku rynku skinów. Nie jest możliwe, by stare skiny nie zostały przeniesione do nowej wersji CSa. Wiązało by się to z licznymi problemami wizerunkowymi oraz finansowymi marki.

 

 

ESPORTLIFE

Nowy Counter-Strike na silniku Source 2?

 

 

CS na Source 2

 

 

Od wielu miesięcy, fani CS:GO, z utęsknieniem wyczekiwali zaimplementowania do gry, nowego silnika Source 2. Czy CS 2 będzie go miał?

 

Wszystko wskazuje na to, że nowa wersja CSa, opierać się będzie właśnie na tym rozwiązaniu. Twórcy, najwyraźniej pracując nad nową grą, nie chcieli wdrażać nowego silnika do starej wersji, co wcale nie dziwi, gdyż wiązało by się to z ogromną, doatkową pracą nad obecną wersją CS:GO. Jeśli wszystkie plotki okażą się prawdą, to już w marcu tego roku, czeka nas prawdziwa petarda! Zejdźmy jednak na ziemię. Jeśli chcesz podszkolić się w obecnej wersji CS:GO, to zachęcamy do skorzystania z naszych licznych poradników, dzięki którym z pewnością poprawisz swoje umiejętności 🙂

0 0 Oceny
Oceń ten artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze