Byali w Izako Boars na V4 Future Sports Festival

0
Byali w Izako Boars

Byali wesprze Izako Boars w kwalifikacjach do turnieju V4. Były zawodnik Virtus.pro tymczasowo zagra w koszulce Dzików

 

Pomoc Byali’ego w Izako Boars może być kluczowym elementem w uzyskaniu wysokiego miejsca w węgierskim turnieju. Dobrze wszystkim znany były aimer Virtus.pro razem z Dzikami Izaka weźmie udział w kwalifikacjach do turnieju V4 Future Sports Festival. Sam prezes organizacji Piotr „izak” Skowyrski podczas streamu na Twitchu wypowiadał się na temat uczestnictwa Pawła w Izako Boars uspokajając fanów, że jest to sytuacja tymczasowa i obecnie nie ma żadnych decyzji w związku z przejściem byaliego w przyszłości do składu IB.

 

Powstało wiele plotek na ten temat z powodu niedawnego odejścia Piotra „nawrota” Nawrockiego ze składu Izako Boars. Wygląda na to, że byali zwyczajnie zastępuje brakującego zawodnika. Obecnie Paweł jest wolnym strzelcem. Po opuszczeniu Virtus.pro grał w wielu miksowych drużynach takich jak np. mixtura razem z Pawłem „innocentem” Mockiem. 

 

W chwili obecnej ekipa Izaka potrzebuje doświadczonego piątego gracza. Czy byali w Izako Boars znalazł by swoje miejsce? Ich obecny turniejowy skład wygląda następująco: Sebastian “NEEX“ Trela, Maciej “Luz“ Bugaj, Patryk “Patitek“ Fabrowski, Paweł “byali“ Bieliński oraz Konrad “EXUS“ Jeńczeń.

 

Przypominamy, że oprócz dzików w eliminacjach będą uczestniczyć jeszcze inne polskie drużyny. Na pewno w turnieju zobaczymy Virtus.pro o czym możecie przeczytać tutaj. Organizatorzy bezpośrednio zaprosili niedźwiedzi poza kwalifikacjami.

0 0 Oceny
Oceń ten artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Read in English