Bogaty chińczyk zapłacił 100 tyś. dolarów za M4A4 Howl.

0

Chiński kolekcjoner kupił skina M4A4 Howl StatTrak za okrągłe 100 tyś. dolarów!

 

 

M4A4 Howl StatTrak

 

chinczyk kupil m4 howl

 

Jest to niezwykle pożądany skin wśród społeczności CS:GO. M4A4 Howl na rynku Steam osiąga niebagatelną sumkę, bo aż 2 tysiące dolarów w górę w przypadku stanu „factory new”, wersja ze StatTrakiem jest jeszcze droższa.  Jednak najwyraźniej dla chińskiego milionera ma znacznie wyższą wartość. Ten bowiem postanowił zapłacić za M4-kę aż 100 tysięcy dolarów! Jest to niewątpliwie ewenement i rzecz jak dotąd niebywała.

 

Zawrzało na Twitterze

O całej sprawie poinformował użytkownik Twittera o nicku ohnePixel, którego nazywają „ekonomistą CS:GO”. To właśnie dzięki niemu wieść o tej wyjątkowej transakcji ujrzała światło dzienne:

 

 

 

Howl nie byle jaki…

Przypomnijmy raz jeszcze, Chińczyk nabył M4A4 Howl w wersji StatTrak za 100 tysięcy dolarów (ok. 400 tysięcy złotych), jednak była to specjalna wersja tego skina. Howl, którego posiadaczem stał się chiński milioner zawierał specjalną naklejkę .iBUYPOWER Katowice 2014, która jak widać znacząco podniosła wartość broni. Warto przypomnieć, że jak dotąd rekordową sumę osiągnęła snajperka AWP Dragon Lore, która „poszła” do nowego nabywcy za „jedyne” 61 tysięcy dolarów (204 tysiące złotych).

Chińczyk poinformował, że jego nabytek jest na sprzedaż, jeśli znajdzie się osoba chętna by odkupić Howl’a za 130 tysięcy dolarów 🙂

0 0 Oceny
Oceń ten artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Read in English