Bindy na kupowanie w CS GO. Kupuj szybko i bez pomyłek

0

Jak często zdarzyło Ci się zginąć od kul przeciwnika tylko dlatego, że on był tam pierwszy? Zdarzyło Ci się przez przypadek kupić coś czego nie planowałeś? Koniec z tym.

Doskonałym rozwiązaniem na powyższe problemy będzie skorzystanie z generatora bindów. Obsługa jest banalnie prosta – wybieramy interesujący nas klawisz z klawiatury numerycznej, klawiszy nawigacji, klawiszy funkcyjnych lub przycisków myszy, który będzie odpowiedzialny za natychmiastowe kupienie wybranej broni (lub kilku rzeczy na raz) a następnie przypisujemy do niego interesujący nas ekwipunek.

Korzystanie z bindów znacznie ułatwia grę, ekwipunek jest kupowany znacznie szybciej i co ważne bez pomyłek tak jak to była podczas szybkiego kupowania, używając standardowego menu broni. Przydaje się również na rozgrzewce w trybie deathmatchy. 

Po przypisaniu odpowiednich klawiszy naciskamy przycisk „Generate binds” i kopiujemy wartości, które pojawił się poniżej w okienku tekstowym. Ostatnią czynnością jest utworzenie pliku „autoexec.cfg” w folderze gry:

Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo\cfg

i wklejenie skopiowanych bindów do tego pliku.

(lub jeśli posiadacie już plik autoexec.cfg, należy wkleić skopiowane bindy do już istniejącego pliku).

Uwaga! jeśli nie mieliśmy wcześniej pliku autoexec.cfg, to konieczne jest jednorazowe uruchomienie go po włączeniu gry. W tym celu należy w konsolę (~) wpisać „exec autoexec.cfg„.

 

Link do generatora: https://csgobuynds.com/buy-binds-generator.html

Generator jest w 100% legalny i bezpieczny. To wszystko, miłej zabawy:) 

0 0 Oceny
Oceń ten artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Read in English