Aristocracy, Illuminar i X-kom AGO zagrają na Games Clash Masters

0
Aristocracy Illuminar X-kom AGO Games Clash Masters

Games Clash Masters to świetna okazja do tego, by zmierzyć się ze znanymi światowymi organizacjami, które zdobyły liczne osiągnięcia w świecie Counter-Strike.

W kolejnym turnieju Games Clash Masters nie mogło zabraknąć organizacji Aristocracy, która w poprzedniej edycji uległa dobrze grającemu Heroic.
Taz nie krył radości po tym jak dowiedział się, że wraz ze swoją ekipą powalczy w tegorocznych mistrzostwach GCM:

Cieszę się z zaproszenia na kolejną edycję Games Clash Masters w Gdyni, bo ostatni turniej był bardzo fajny, a polscy kibicie dali czadu! Tym razem stawka została podbita – będzie szansa zmierzyć się z brazylijską Furią, czy niemieckim BIG oraz odegrać się na rodzimych składach… będzie gorąco! Mam nadzieję, że i tym razem kibice w Gdyni pokażą moc!

Mimo, że Arcy w ostatnim czasie nie może poszczycić się najlepszą formą, wierzymy, że dostarczą wszystkim widzom wspaniałych emocji i pokażą pięknego CSa.

Oprócz Aristocracy w turnieju zobaczymy topowe drużyny z rodzimego podwórka takie jak X-kom AGO czy Illuminar Gaming, które w ostatnich spotkaniach pokazuje pazur. Turniej odbędzie się 20-22 września w Gdyni a zespoły powalczą o niebagatelną sumę, bo aż o 100 tys dolarów!

0 0 Oceny
Oceń ten artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Read in English