Aktualizacja (06.12.2018) – Battle Royal w CSGO!

0

Plotki okazały się prawdą! W zimny, grudniowy wieczór Valve oficjalnie wprowadza wyczekiwany przez wielu graczy tryb Battle Royale o nazwie Danger Zone.

Tryb Danger Zone oparty jest na meczach 1 vs 15 oraz 2 vs 16. W rozgrywce w pojedynkę na mapie rywalizuje ze sobą 16 graczy, natomiast w przypadku grania duo, playerów jest 18.

Jak dobrze wiadomo, od pewnego czasu liczba graczy CSGO stale się pomniejsza. Wielu uważa, że za tą sytuację odpowiada stale rosnąca popularność gry Fortnite. Oczekuje się, że po wprowadzeniu nowego trybu zainteresowanie grą znów podskoczy w znacznym stopniu, a Valve odzyska utraconych graczy i przyciągnie nowych.

Jedna rozgrywka w nowym trybie trwa maksymalnie 10 minut. Tak jak w przypadku innych gier BR – gracz może wybrać miejsce zrzutu. Po wylądowaniu rozpoczyna się eksploracja mapy. Celem gracza jest oczywiście przetrwanie do samego końca (lub w przypadku duo, przeżycie wraz z kolegą). W trakcie gry zmuszeni jesteśmy do stałej eksploracji poprzez odwiedzanie licznych pomieszczeń. Koniecznym jest również zbieranie pieniędzy oraz znajdowanie po drodze broni i innych potrzebnych przedmiotów. Pośpiech jest wskazany, gdyż przeciwnicy w błyskawicznym tempie się zbroją.

0 0 Oceny
Oceń ten artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Read in English