Adwokacik oraz Izako Boars odpadają z turnieju LOOT.BET

0

Organizacje Heretics i Unique niestety okazały się zbyt mocne dla polskich formacji. Polacy nie zakwalifikowali się do play-offów.

 

Zarówno adwokcik jak i Izako Boars mieli okazję zakwalifikować się do fazy play-off turnieju LOOT.BET. Niestety ich plany zostały pokrzyżowane. Heretics oraz Team Unique okazali się zbyt mocnymi przeciwnikami.

 

Pierwsze spotkanie rozpoczęła ekipa Pawła „byali’ego” Bielińskiego. Nie można tu mówić o dominacji ze strony Francuzów, ponieważ obydwie mapy zakończyły się wynikiem 16:12, zwłaszcza, że na początku to właśnie chłopaki z adwokacika rozdawali karty, jednak ostatecznie Heretycy okazali się lepsi. W ostatnim czasie drużyna LOGAN’a dysonuje dobrą formą, na ich koncie pojawiły się liczne wygrane podczas gdy zwycięskie mecze adwokacika są naznaczone ciężkimi bojami.

 

Spotkanie numer dwa to starcie Izako Boars z Unique. W tym przypadku sytuacja wyglądała nie co inaczej. Podopieczni Piotra Skowyrskiego ulegają podczas pierwszego starcia na Nuke. Później udaje im się jednak pokonać rywali na swojej mapie (Inferno) w dodatku z bardzo zadowalającym wynikiem, bo aż 16:5. Decydująca mapa była zaciętym pojedynkiem zwieńczonym dogrywką. Niestety to jednak Rosjanie odnoszą zwycięstwo na Trainie pokonując dziki 19:16.

Tym oto sposobem obie polskie drużyny odpadają z turnieju LOOT.BET Season 3.

 

adwokacik  0 : 2  Heretics

Mirage  12:16
Inferno  12:16

 

Izako Boars  1 : 2  Team Unique

Nuke  9:16
Inferno  16:5
Train  16:19

 

0 0 Oceny
Oceń ten artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Read in English