ESPORTLIFE

Adwokacik na V4 Future Sports Festival. Wygrywają kwalifikacje

0
adwokacik na v4 future sports festival

Adwokacik wygrywa otwarte kwalifikacje do turnieju V4 w Budapeszcie. Najlepszy polski mixowy team powalczy o 300 tys. dolarów!

 

Jak się okazało, zobaczymy Adwokacik na V4! Chłopaki zwyciężają pokonując rywali w otwartych kwalifikacjach do węgierskiego turnieju, który startuje już niebawem. W ostatecznym pojedynku ich przeciwnikiem była organizacja Avez. Drużyna Grzegorza „SZPERA” Dziamałka miała ułatwione zadanie mając na starcie jedną mapę przewagi nad rywalem. Takie było założenie organizatorów, ci postanowili nagrodzić drużyny, które nie odnieśli żadnej porażki we wcześniejszych meczach. Avez mając na karku takie brzemię nie zdołało wyjść na prowadzenie w pierwszej (drugiej) mapie kończąc tym sposobem swoją przygodę z zawodami. Blisko zwycięstwa w kwalifikacjach były również takie drużyny jak Actina PACT oraz Capri Sun.

 

W pojedynku Capri Sun z Actina PACT ekipa Dawida „lunAtica” Cieślaka wygrywa wynikiem 2:1 lecz później ulega organizacji Avez. Początkowo patrząc na rozwój spotkania szanse dla Actiny PACT były całkiem spore. Ośmiornice bowiem poniosły porażkę przegrywając aż 6:16. Ich Szczęście nie trwało długo, w następnych dwóch mapach byli zmuszeni uznać wyższość Ośmiornic. 

 

W ostatecznym starciu tak jak pisaliśmy wcześniej, drużyna Rafała „Sanego” Pietrzaka musiała stawić czoła potężnemu Adwokacikowi, który startował z jedną mapą na swoim koncie. Drużyny podjęły pojedynek na Trainie. Początkowo Ośmiornice radziły sobie całkiem nieźle jednak po zmianie stron gra zaczęła się sypać. Obrona Adwokacika była nie do przejścia, przez co Avez straciło wiele cennych rund. Ostatecznie SZPERO i spółka niszczą przeciwnika 16:11 i tym sposobem Adwokacik zgarnia slota na turniej V4 Future Sports Festival

 

Adwokacik pokazało, że jest najlepszą mixową ekipą profesjonalnej sceny CS:GO! Już 20 września udadzą się na turniej do Budapesztu gdzie zmierzą się z topowymi organizacjami takimi jak MIBR, mousesports czy Ninjas in Pijamas. Spotkają się również z polską ekipą Virtus.Pro.

 

 

 

0 0 Oceny
Oceń ten artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze